» » » Farming Simulator 15 (PC)

Farming Simulator 15 (PC)

Farming Simulator 15 (PC)
REL Date: 26.10.2014
Platform: PC
Game Type: Simulation
Protection: Steam
Language: Multi18
Image Format: ISO
DL File Size: 1.62 GB

Farming Simulator 15 - нова версія симулятора фермера, відкриє перед кожним своїм користувачем, оригінальний і неймовірно реалістичний ігровий світ. У цій грі ви отримаєте можливість власноруч побудувати величезну ферму, за якою згодом необхідно буде доглядати, всіляко модернізуючи техніку і розвиваючи ті чи інші аспекти у рослинництві або тваринництві. Доведіть собі, що ви можете впоратися з сільськогосподарської життям. Створіть на своїй фермі налагоджений механізм, який буде дарувати вам задоволення від гри, а вашої інтерактивної фермі - розвиток і процвітання.

Особливості гри Farming Simulator 15:

Можна грати як одному, так і в компанії. Нова версія відомого симулятора дозволить вам випробувати всі переваги командної роботи. Займіться створенням своєю неповторною ферми в компанії своїх кращих друзів або інших користувачів глобальної мережі. Розподіліть обов'язки і спостерігайте, як ваша ферма швидко розвивається.
Нове графічне ядро. На відміну від попередніх версій гри, цей симулятор був розроблений на самому сучасному графічному движку. Купуючи ключ Farming Simulator 15, ви відкриєте перед собою неповторні ландшафти, а також детально промальованих реалістичних тварин, техніку та багато іншого.
Оновлений набір транспортних засобів і інструментів. Як можна говорити про розвиток ферми, не згадавши про спеціальної сільськогосподарської техніки? У грі ви знайдете абсолютно нові види даних елементів. Гравців чекають комбайни, ланцюгові пили, різні причепи, відбійні молотки та інше.
Нові режими. Для тих, хто вже давно є шанувальником серії, розробники приготували абсолютно новий вид діяльності, іменований розпилюванням деревини. Завдяки йому ви зможете відправитися в ліс і здійснити необхідні заготовки для забудови територій.
Діліться технікою по мережі. Розробники реалізували відмінну можливість гри по мережі, передбачає підтримку до 15 осіб. При цьому кожен з учасників мережевої гри може ділитися зі своїми опонентами, як транспортними засобами, так і іншим обладнанням.
Farming Simulator 15 (PC)
Farming Simulator 15 (PC)

Перегляди: 3302 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.