Urban Empire (PC)

Urban Empire (PC)
REL Date: 20.01.2017
Platform: PC
Game Type: Simulation, Strategy
Protection: Steam
Image Format: ISO
Language: English
DL File Size: 1021.27 MB

У грі Urban Empire ви керуєте династією мерів, очолюючи своє місто і його жителів протягом 200 років. Створюйте інфраструктуру, плануйте райони міста, обговорюйте політичні рішення на міській раді, підкуповуйте або шантажуйте суперників, дотримуйтесь демократичні права населення або ігноруйте їх, правлячи одноосібно, - вибір за вами!

Починаючи з 1820-х років ваше місто переживе п'ять різних епох, кожна з яких відрізняється новими небезпеками і можливостями. Справляйтеся з проблемами різних століть, беріть участь в політичній боротьбі, спостерігайте за міняють світ подіями і інноваційними винаходами. Створюйте власну міську імперію!

Urban Empire - це гра в жанрі симулятора градоправителя, нового різновиду стратегії, в якій риси симулятора містобудівника поєднуються з політичними інтригами, а дія відбувається на тлі соціальних та історичних подій. Тим самим створюється абсолютно новий тип гри, в якій гравцям для успішного розвитку міста в ролі мера необхідно задіяти стратегічне планування і політичну кмітливість.

особливості гри
Симулятор градоправителя, а не градостроителя: гра Urban Empire є унікальним поєднанням класичного містобудівного симулятора і політичного менеджменту. Візьміть на себе роль мера, демонструйте політичний розум і доведіть свою майстерність, перемагаючи суперників і керуючи своїм містом на тлі технічного прогресу і ідеологічних революцій.

Вибирайте з 4 правлячих сімей, в кожній з яких є 5 персонажів: наприклад, це можуть бути Кілганнони, прихильники рівноправності і соціальної справедливості, або Сант-Ілай, зосереджені на науковому прогресі і прагненні до знань.

Створюйте райони міста, керуйте ними в великих масштабах і задовольняйте потреби своїх громадян, такі як щастя, безпеку і комунальні послуги.

Вводите нові технології, такі як трамваї, антибіотики або відеоігри, і користуйтеся впливом, щоб переконати міську раду в необхідності виконувати ваші політичні завдання.

До 1000 динамічних подій показують різні перипетії міського життя: приймайте і впливайте на рішення, пов'язані з такими питаннями, як права жінок, рух хіпі і дитяча праця.
Urban Empire (PC)
Urban Empire (PC)
Urban Empire (PC)

Увага! У вас немає прав для перегляду прихованого тексту.
Перегляди: 992 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.