WWE 2K17 (PC)

WWE 2K17 (PC)
WWE 2K17 обіцяє стати новою перлиною серії WWE. Серед переваг цього флагманського проекту - приголомшлива графіка, неймовірно реалістичний ігровий процес і значна добірка спортсменів з числа суперзірок і легенд WWE і NXT. Продовження знаменитої серії відеоігор, заснованої на всесвітньо відомому шоу WWE, кожен випуск якої користується незмінним успіхом у шанувальників реслинга - надзвичайно видовищного і азартного спорту.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 923

Motorsport Manager - GT Series (PC)

Motorsport Manager - GT Series (PC)
Хочете перевірити себе в ролі менеджера високоефективної команди автогонщиків? Motorsport Manager - це кращий в своєму класі спортивний менеджер для любителів автоперегонів. Управління командою, створення автомобілів і повне занурення в захоплюючий спортивний світ.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 631

Counter-Strike 1.6 Dnet v10.5 (2016/RUS)

Counter-Strike 1.6 Dnet v10.5 (2016/RUS)

Counter-Strike 1.6 (сборка 10 ноября 2016 г.) - культовый многопользовательский шутер от первого лица, появившийся много лет назад, изначально как модификация игры Half-Life, но сих пор остается самой популярной стрелялкой и в то же время серьезной профессиональной турнирной кибердисциплиной. Сборка основана на официальном контенте, полностью русифицирована, интегрирован патч русского чата, включено расширенное горячее меню, оптимальные игровые настройки, полностью отсутствует реклама. Сборка стабильно работает на всех версиях Windows.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 2468

NBA 2K15 (PC)

NBA 2K15 (PC)
У 2013 році симулятор баскетболу NBA 2K14 завоював 70 нагород і номінацій «Гра року» і впевнено вивів серію в лідери жанру. Новий випуск, NBA 2K15, на обкладинці якого красується найцінніший гравець НБА сезону 2013-14 Кевін Дюрант, порадує фанатів баскетболу фотореалістичної графікою і вивіреним до дрібниць геймплеєм.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 998

Don Bradman Cricket 14 (PC)

Don Bradman Cricket 14 (PC)
Don Bradman Cricket 14 - крикет, якого ви ще не бачили! Цю спортивну гру, розроблену Big Ant Studios для PlayStation, Xbox 360 і Microsoft Windows, можна назвати однією з найбільш примітних новинок на ринку 2014 року.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 826

Real Boxing (2014/RUS/MULTi7/RePack by FiReFoKc)

Real Boxing (2014/RUS/MULTi7/RePack by FiReFoKc)
Real Boxing™ дарує тобі самий чудовий, нещадний і неймовірний досвід ведення боксерських поєдинків в Steam. Завдяки ультрареалістичною анімації, виконаної з участю реальних боксерів, а також прекрасною графіку, створеної з використанням движка Unreal Engine, ти обов'язково відчуваєш кожен хук, джеб і аперкот. Тренуй свого повністю настроюваний боксера і шукай слави в режимі кар'єри, або ж змагатися з іншими гравцями в багатогранних і повністю відповідають всім твоїм вимогам локальному та мережевому багатокористувацьких режимах.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 956

Pro Evolution Soccer 2014 World Challenge (PC)

Pro Evolution Soccer 2014 World Challenge (PC)
Додаток Pro Evolution Soccer 2014 World Challenge приурочений до Чемпіонату Світу в Бразилії. Змагаються за головний футбольний трофей, ведучи свою міжнародну команду гравця до слави в новому чемпіонаті світу в грі PES 2014. Керуйте своєю командою на етапі відбіркових матчів. Ви зможете брати участь в різних відбіркових іграх світу зі своєю унікальною командою, або пройти шлях одним гравцем до вершини в режимі "Стань легендою". Також можна керувати поточної зіркою футболу і повести свою команду до перемоги.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1117

Pro Evolution Soccer 2014 v1.12 + PESEdit Patch 4.2 (2013/RUS/Multi8/Repack by z10yded)

Pro Evolution Soccer 2014 v1.12 + PESEdit Patch 4.2 (2013/RUS/Multi8/Repack by z10yded)

Pro Evolution Soccer 2014, впервые в истории знаменитой серии футбольных симуляторов, представляет комплексные улучшения игры по многим аспектам и задает новые стандарты жанра. Игра создана на обновленном движке Fox Engine от Kojima Production, который позволил автоматизировать ряд трудоемких процессов разработки и обеспечил непревзойденную фотореалистичность изображения.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1186

Lords of Football: Royal Edition

Lords of Football: Royal Edition

Lords of Football – это настоящая жизнь со всеми её прелестями и невзгодами. Можно сказать, что данный проект представляет собой серию The Sims, только про футболистов. В игре есть место любви, пьянкам, дракам, отдыху на природе и шумным вечеринкам. Кроме того, вам придётся общаться с прессой и проходить полный курс реабилитации после очередной травмы.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 975

Pro Evolution Soccer 2014 v.1.7.0.0 + DL (2013/RUS/ENG/MULTI7/Full/Repack)

Pro Evolution Soccer 2014 v.1.7.0.0 + DL (2013/RUS/ENG/MULTI7/Full/Repack)

Демонстрируя невероятный реализм, PES 2014 является новым образцом виртуального футбола. В центре внимания – мяч, и это принципиально меняет сами основы игры. Новый движок Fox Engine отвечает за потрясающую детализацию и вкупе с принципиально новой футбольной системой обеспечивает усовершенствование всех аспектов игры. Физический движок M.A.S.S делает уникальным каждый спор за мяч, а новая технология анимации достоверно передает все эмоции футболистов и болельщиков.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 859
Назад Вперед