LEGO The Hobbit (PS3)

LEGO The Hobbit (PS3)
REL Date: 05.04.2014
Platform: PS3
Game Type: Adventure
Language: English
Прошивка: CFW 4.xx
DL File Size: 6.77 GB

Сюжет «LEGO The Hobbit» охоплює події двох перших фільмів трилогії «Хоббіт» режисера Пітера Джексона. Разом з героями «Нежданого подорожі» і «Пустки Смауга» хоббітом Більбо Бэггинсом, чарівником Гендальфом Сірим, гномом Торіном Дубощитом і його вірними супутниками вам належить дивовижну подорож по казковому Средиземью - від затишного Шира до стародавнього гномьему королівству Еребор.

У «LEGO The Hobbit» вам належить узяти на себе роль улюблених персонажів - Більбо, Гендальфа і всіх тринадцяти гномів: Торіна, Філі, Кілі, Оина, Глоина, Двалина, Баліна, Бифура, Бофура, Бомбура, Дорі, Норі та Орі. Кожен з них володіє унікальними і вельми кумедними - вміннями. Приміром, товариші можуть використовувати пружний живіт товстуни Бомбура як батута.

Разом з улюбленими героями гравці пройдуть за запам'ятався з фільмів місцях: від гостинної нори Більбо в гості до ельфів Ривенделла, по підступному перевалу в Імлистих горах вниз, під землю, в саме серце міста гоблінів, і далі, через Лихолесье - до далекої Самотньої гори. На шляху до наміченої мети, Торину і компанії належить вирішити безліч головоломок, прийняти участь в полюванні за скарбами, битися з орками, тролями та іншою нечистю. Нарешті, герої зможуть видобувати дорогоцінні камені, забирати здобич у противників, створювати артефакти і, звичайно зводити величні конструкції з цегли LEGO.
LEGO The Hobbit (PS3)
LEGO The Hobbit (PS3)
LEGO The Hobbit (PS3)

Перегляди: 699 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.