LittleBigPlanet 3 (PS3)

LittleBigPlanet 3 (PS3)
REL Date: 15.11.2014
Platform: PS3
Game Type: Action, Platformer
Language: English
Прошивка: CFW 4.xx
DL File Size: 7.52 GB

Секбой повертається, та не один! На цей раз з ним його вірні друзі - Тоггл, Оддсок і Свуп. Кожен з них володіє яскравою індивідуальністю і, звичайно, унікальними здібностями. У LittleBigPlanet 3 Сэкбою і його товаришам належить відправитися на нову планету - справжній рай для творчості, де саме повітря напоєне креативними ідеями. На жаль, наш в'язаний герой мимоволі доклав руку до звільнення трьох міфічних створінь, які відразу ж забажали знищити все навколо. Свої помилки треба виправляти, і Сэкбою доведеться вступити в нерівну боротьбу бій. А втім... не таку вже й нерівну - адже на його боці виступлять три добрих одного - Тоггл, Оддсок і Свуп!

Особливості гри:

Вас чекають три нових ігрових персонажа, що володіють унікальним набором умінь. Оддсток вміє стрибати по стінах, Свуп - літати і переносити невеликі предмети, а Тоггл здатний виростати в розмірах і зменшуватися за своїм бажанням. Великий Тоггл такий сильний і огрядний, що може опускати платформи і пересувати важкі предмети. Маленький Тоггл, навпаки, швидкий і спритний - він здатний пролізти навіть в саму вузьку щілину.
Тепер грати у LittleBigPlanet 3 можна вчотирьох - як в сюжетному режимі, так і проходячи рівні, створені іншими користувачами.
Редактор рівнів був повністю перероблений і став ще зручніше і ще функціональніше.
Ніщо не забуто - з LittleBigPlanet 3 гравці отримають доступ до 8,5 млн рівнів, раніше создауных іншими користувачами.
LittleBigPlanet 3 (PS3)
LittleBigPlanet 3 (PS3)

Перегляди: 547 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.