» » » Kingdom Hearts HD 2.5 ReMix (PS3)

Kingdom Hearts HD 2.5 ReMix (PS3)

Kingdom Hearts HD 2.5 ReMix (PS3)
REL Date: 26.11.2014
Platform: PS3
Game Type: Compilation
Language: English
Прошивка: CFW 4.xx
DL File Size: 19.88 MB

Це перевидання (HD-ремастерінг) популярної Японської рольової всесвіту в фентезійному світі, що вийшла в минулому на домашню консоль PlayStation 2, яка тепер обзавелася поліпшеними візуальними ефектами, чіткими текстурами, розширеної ігровий механікою і буде включати в себе відразу три гри серії. Гра продовжує пригоди героїв - Сора, Дональда Дака, Міккі Маус, Гуфі і інших знаменитих персонажів, а також з'єднає з деякими іншими новими.

KINGDOM HEARTS HD 2.5 ReMIX - це цілих три захоплюючі історії:

1. KINGDOM HEARTS 2 FINAL MIX - фінальна версія другої частини серії KINGDOM HEARTS, раніше не виходила за межами Японії. Вирушайте в приголомшливе пригода по світах Діснея разом з Сорой, Дональд і Гуфі! Відвідайте такі відомі з дитинства місця, як Порт Рояль (Пірати Карибського моря), Місто Хеллоуїн (Кошмар перед різдвом), Атлантика (Русалка), Саванна (Король лев), Замок Чудовиська (Красуня і Чудовисько) і безліч інших.

2. KINGDOM HEARTS Birth by Sleep FINAL MIX - розповість про самому початку серії KINGDOM HEARTS. Події відбуваються за десять років до подій оригінальної гри. Спочатку версія Birth by Sleep FINAL MIX з'явилася на портативної консолі Sony PSP. Тепер повністю перероблена і оновлена, KINGDOM HEARTS Birth by Sleep FINAL MIX доступна європейським власникам PlayStation 3.

3. KINGDOM HEARTS Re:coded - збірник KINGDOM HEARTS II HD.5 ReMIX включені оновлені кінематографічні ролики з гри KINGDOM HEARTS Re:coded. Фактично - це захоплюючий фільм, який переповідає історію гри і багато в чому доповнює її.
Kingdom Hearts HD 2.5 ReMix (PS3)
Kingdom Hearts HD 2.5 ReMix (PS3)

Перегляди: 693 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.