Game of Thrones - A Telltale Games Series: Episode 1 (PS3)

Game of Thrones - A Telltale Games Series: Episode 1 (PS3)
Game of Thrones: A Telltale Games Series - Дія гри розвернеться у часовому проміжку між фіналом третього і початком п'ятого сезону телевізійного серіалу. Будинок Форрестер - одна з впливових сімей, чия резиденція розташована на півночі Вестероса. Вони є васалами Старков, найсильнішого будинку Півночі. Головними героями гри стануть п'ять героїв, так або інакше пов'язаних з будинком Форрестер. За словами розробників, розповідь буде схоже на серіал і книгу: кожен персонаж побачить історію з різних точок.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 835

Pac-Man and The Ghostly Adventures 2 (PS3)

Pac-Man and The Ghostly Adventures 2 (PS3)
Улюблені герої знову з нами! Невтомний Пакмани його чудові друзі кидають виклик підступному лорду Битрейусу, чия примарна армія знову загрожує підкорити весь світ. Чи зможете ви подолати всі перешкоди, впоратися з небезпеками далекої подорожі і зупинити плани лиходія, поки не стало надто пізно? Скористайтеся абсолютно новими посиленнями і здібностями, щоб здобути вражаючу перемогу в новій захоплюючій аркадной грі за мотивами популярного мультиплікаційного серіалу!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 782

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments (PS3)

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments (PS3)
У новій грі Sherlock Holmes: Crimes & Punishments великий сищик відправиться розслідувати самі заплутані і складні справи в кращих традиціях романів Артура Конан Дойла. Дія буде відбуватися в XIX столітті в Лондоні і його околицях.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 683

Murdered: Soul Suspect (PS3)

Murdered: Soul Suspect (PS3)
Світ Murdered: Soul Suspect обплутаний павутиною приховує чимало таємниць і загадок, тут все, що відбувається має для героя особливий сенс, а до доказів не дістатися звичними способами. В ролі детектива Ронана Про'Коннора, чиє життя обірвалося при зустрічі з безжальним вбивцею, гравцям належить взаємодіяти з сутінковим світом. Душа Ронана не зможе заспокоїтися, доки не звершиться правосуддя. Домогтися справедливості герою допоможуть новообретенним містичні сили. Нехай йому не дано прямо контактувати з поліцейськими, які ведуть справу про його вбивство, Ронан може впливати на них, підштовхуючи до певних вчинків. І навіть більше - тепер він здатний читати думки живих... Murdered: Soul Suspect - нове слово в жанрі пригодницьких екшенів. Адже на цей раз гравцям належить розкрити найскладніше вбивство - своє власне.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 707

Pac-Man and the Ghostly Adventures (PS3)

Pac-Man and the Ghostly Adventures (PS3)
Pac-Man and the Ghostly Adventures - це тривимірний платформер з мультфільму про Пекмена. В основній частині Pac-Man and the Ghostly Adventures Пэкмену доведеться битися з привидами під проводом примари Битрейуса, які спробують завоювати Век-світ. Протистояти їм може лише останній жовтий мешканець цієї всесвіту, яким і є герой.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 796

The Walking Dead: Season Two - Episode 1 (PS3)

The Walking Dead: Season Two - Episode 1 (PS3)
The Walking Dead: Season Two - Episode 1 продовжує історію Клементини - дівчатка, осиротілої під час зомбі-апокаліпсису. Тепер вона залишилася абсолютно одна і повинна постаратися вижити в небезпечному світі. Виступаючи у ролі сироти з Атланти, залишеної напризволяще, гравцям потрібно робити все можливе, щоб вціліти при зустрічі як з мертвими, так і все ще живими людьми. Як і раніше, сюжет пропонує приймати складні рішення, які впливають на подальший розвиток подій. Розробники пояснили, що дія першого епізоду почнеться на тому ж місці, де закінчився п'ятий епізод першого сезону. Також 2 сезон буде використовувати збереження, прийняті гравцями в п'яти і додатковому шостому епізоді.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 784

Tales Of Monkey Island - Episode 1-5 (2009/RUS/PS3/RePack)

Tales Of Monkey Island - Episode 1-5 (2009/RUS/PS3/RePack)

Гравець приймає роль пірата Гайбраша Трипвуда, якому належить визволити свою любов з лап лиходія ЛеЧака, одночасно рятуючи Вест-Індію від чаклунський віспи. Як і інші ігри від Telltale Games, гра складається з п'яти щомісячних епізодів. Dсе епізоди «Tales of Monkey Island» являють собою єдину історію.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 864

Syberia (2003/PS2/RUS)

Syberia (2003/PS2/RUS)

Коли юридична контора доручила Кейт Уолкер оформити продаж старої фабрики заводних іграшок десь у швейцарських Альпах, дівчина й подумати не могла, що ця поїздка переверне все її життя. Здавалося б, чого простіше: оформити угоду і на наступний день повернутися додому в Нью-Йорк. Однак доля виявилася неприхильна до Кейт. Власниця фабрики раптово померла, а її єдиний спадкоємець, як з'ясувалося, виїхав з міста багато років тому. У пошуках Ганса Форальберг, геніального винахідника і єдиного, хто міг би пролити світло на події навколо таємничі події, Кейт доводиться пройти довгий шлях. Відважна американка перетне всю Західну Європу, не злякається суворої російської дійсності і добереться мало не до східних кордонів Росії. Їй належить розгадати безліч загадок, познайомитися з цікавими персонажами і побачити масу красивих місць. Ті речі, що Кейт раніше ставила понад усе, піддадуться переоцінці, а проста юридична угода перетвориться на сутичку з самою долею.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 954

Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs (2009/PS2/RUS)

Ice Age 3: Dawn of the Dinosaurs (2009/PS2/RUS)

Пригоди улюблених героїв не закінчилися! Насправді, все найцікавіше тільки починається! Мамонти Менні і Еллі, лінивець Сід, шаблезубий тигр Дієго та інші персонажі, знайомі по попередніх епізодах "Льодовикового періоду", повертаються в новому мультфільмі і однойменній грі "Льодовиковий період 3: Ера динозаврів".
Детальніше Коментарі (1) Перегляди: 970
Назад Вперед