Portal 2 (2011/RUS/PS3/USA)

Portal 2 (2011/RUS/PS3/USA)

Портальна головоломка, яка підкорила любителів пазлів, екшену і неповторного гумору від сценаристів компанії Valve - повертається!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1112

de Blob 2:The Underground (2011/PS3/ENG)

de Blob 2:The Underground (2011/PS3/ENG)

Аркада, в якій нам належить повернути яскраві фарби в чорно-білий світ. Можливість пройти гру в кооперативі додається.
У de Blob 2, Камрад Блек, лиходій з першої частини, повернувся і тепер називає себе Папа Бланк. Він шахраює під час виборів, щоб захопити владу в Призма-Сіті. Схоже, de Blob'у належить почати революцію і відновити колір і життя місту і його жителям. Але цього разу наш герой буде не один. Йому на допомогу прийде робот Пінк, який вміє атакувати ворогів і відключати пастки.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1088

Create (2010/PAL/ENG/MULTI/PS3)

Create (2010/PAL/ENG/MULTI/PS3)

Create - гра, яка розвиває уяву і креативність. Ігровий процес полягає в доповненні рівня об'єктами так, щоб певний предмет добрався з однієї точки в іншу. Рішень головоломок на кожному рівні необмежену кількість, а можливості створювати щось своє повністю безмежні. Гравець може не тільки розміщувати на рівнях статичні об'єкти, але і перефарбовувати їх або змінювати текстури. Також є величезна кількість анімованих об'єктів, що роблять ігровий процес ще більш жвавим. Крім стандартних рівнів є можливість створювати свої головоломки, поділитися якими можна з іншими користувачами через інтернет.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1131

Monopoly (2008/PS3/MULTI5/EUR)

Monopoly (2008/PS3/MULTI5/EUR)

Опис: Це - всесвітня найпопулярніша, наведена в почуття настільна гра. Придбайте багатство, купуючи і розвиваючи Монополістичні властивості, які Ви знаєте і любите. Це - все про гроші - і робить більше з цього ніж ваші супротивники.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1270

Monopoly (2008/MULTI5/PS2)

Monopoly (2008/MULTI5/PS2)

Monopoly - це культове розвага, яка збирає за столом веселі компанії друзів, даруючи їм довгий годинник приємного дозвілля і масу хороших вражень. Версія для консолі PS2 увібрала в себе всі достоїнства паперового варіанту і примножила їх - гра стала швидше, яскравіше і яскравіше! У зведеннях ділових новин економіка здається досить нудною сферою діяльності, але шанувальники гри Monopoly по всьому світу знають, що у бізнесу є інша сторона. Monopoly пропонує інший погляд на економіку, висвітлюючи найцікавіші, веселі й цікаві її риси! Приєднуйтесь!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1771