Casper Spirit Dimensions (2001/PS2/RUS)

Casper Spirit Dimensions (2001/PS2/RUS)

У пекла - повний безлад! Кибош, імператор Темряви, збирає армію монстрів, щоб атакувати нічого не підозрюючи про його плани світ живих. І тільки Каспер здатний зупинити лиходія! ролі всесвітньо відомого привиди Каспера тобі належить опинитися в таких світах, які ти навіть не міг собі уявити! Неймовірні пригоди і море задоволення гарантовано!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1038

Band Hero (2009/EUR/ENG/MULTI/PS3)

Band Hero (2009/EUR/ENG/MULTI/PS3)

Band Hero - ще ода гра від творців легендарної Guitar Hero, однією з найбільш продаваних ігор. У неї включені найпопулярніші композиції від таких виконавців, як No Doubt, Nelly Furtado, Lily Allen, The All-American Rejects і Jackson 5. А пограти ви зможете за таких видатних особистостей, як Тейлор Свіфт (Taylor Swift) і Адам Левін (Adam Levine).
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1062

LittleBigPlanet 2 (Move) (2011/MULTI-16/RUS/PS3)

LittleBigPlanet 2 (Move) (2011/MULTI-16/RUS/PS3)


Про Гру: Повноцінний сіквел платформера LittleBigPlanet. Ключовим нововведенням стане режим створення користувацьких рівнів. Гравці зможуть створювати ігри будь-яких жанрів на базі LittleBigPlanet 2: гонки, пазли, скроллшутери, RPG і навіть RTS. Також в LBP 2 представлена більш гнучка система камер і віртуальних персонажів Sackbots із змінним поведінкою і зовнішністю, завдяки чому можна буде зняти справжній фільм.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1120

Apache Air Assault (2010/MULTI/PS3/PAL)

Apache Air Assault (2010/MULTI/PS3/PAL)


Опис:
Відправляйтеся в політ на знаменитому «Апачі» - кращому вертольоті армії США кінця XX століття. Керуючи цим осередком високих технологій та вогневої мощі, ви візьмете участь у авіанальоту, супровідних місіях та пошуку цілей глибоко в тилу противника. У вашому розпорядженні - протитанкові ракети «Хеллфайер» і ракети «повітря-поверхня» з лазерним наведенням, які зітруть з лиця землі будь-яку стратегічну мету.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1174

Dragon Quest VIII Journey of the Cursed King (2010/PS2/RUS)

Dragon Quest VIII Journey of the Cursed King (2010/PS2/RUS)

Загадковий блазень. Заборонене скіпетр. Диявольське прокляття. Колись ідилічне королівство заросло чарівної лозою, його король і королева зазнали жахливого преображення, час для його замку і підданих застигло. Лише один чоловік пережив цей кошмар і залишився неушкоджений - ви! Тільки вам під силу врятувати вашого короля і вашу країну, розвіявши тінь прокляття злісного блазня ... Але зробити це буде нелегко. Епічна сага про дружбу, відвагу і пригоди чекає вас на порослих травою полях, в засніжених горах і серед бурхливих морів світу Dragon Quest ": The Journey of the Cursed King - Подорож проклятого короля.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1306

Thrillville Off The Rails (2007/ENG/PS2)

Thrillville Off The Rails (2007/ENG/PS2)

Thrillville Off The Rails є відмінним стратегічним симулятором на консолі PS2, в якому гравці зможуть будувати різні атракціони, самостійно перевіряти їх, спілкуватися з відвідувачами свого парку розваг, брати участь в захоплюючих міні-іграх. У Thrillville Off The Rails кожен гравець знайде заняття для себе.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1204