Dragon Age: Inquisition (PS3)

Dragon Age: Inquisition (PS3)
Очоливши загін героїв, зробите захоплюючу і подорож по відкритого світу Тедаса в культової всесвіту Dragon Age!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 805

Tears to Tiara II: Heir of the Overlord (PS3)

Tears to Tiara II: Heir of the Overlord (PS3)
to Tears Tiara II: Heir of the Overlord - рольова гра зі стратегічними елементами. Сюжет Heir of the Overlord розповідає про юнака по імені Хамилкар Барка (Hamilcar Barca), який волочить жалюгідне існування під гнітом жорстокої Імперії. Хамилкар не сильно противився свою долю, поки служителі Імперії не спалили невинну дівчину прямо у нього на очах. Саме тоді він розкрив свою демонічну сутність і лють берсерка. Використовуючи новоявлену силу, Хамилкар повинен звільнити свій народ від гніту розбещеною імперії. У грі представлений великий відкритий світ, а також п'ятнадцять головних героїв, починаючи з сором'язливого юнака, тихо ненавидить Імперію, і закінчуючи прадавньою богинею, яка ніколи не бачила матеріальний світ. Бої проходять в покроковому режимі, в ході якого герої в загоні гравця і їх супротивники по черзі проводять серії магічних і фізичних атак.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 696

Ar Nosurge: Ode to an Unborn Star (PS3)

Ar Nosurge: Ode to an Unborn Star (PS3)
Дія гри Ar Nosurge будуть відбуватися на зачаровує своїм створенням планеті, що складається повністю з кристалів, під красивою назвою Ла Сиела (La Ciela), де люди вимушені жити в якихось геофронтах (підземних містечках). На жаль, у світі не спокійно і людям, з допомогою таємничої сили "Song magic" загрожує таємнича раса "Чар". Це спонукало геофронтовый місто Ферион закритися від зовнішнього світу на тисячу років.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 685

Natural Doctrine (PS3)

Natural Doctrine (PS3)
В світі цієї гри, загартовані мандрівники, дослідники і просто новачки відправляються в небезпечні печери, щоб зібрати і доставити в місто цінний матеріал під назвою «Плутон». Під час першої подорожі в глибини шахт-печер, ваша команда дослідників розуміє, що подорож може виявитися набагато складніше і небезпечніше, ніж передбачалося, і всьому причиною - зустріч з абсолютно новим злом, яке блукає в темних підземеллях. Чи зможе ваша команда розправитися з цією новою загрозою і, вибравшись на поверхню, повідомити всім про небезпеки до тих пір, поки буде занадто пізно?..
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 613

Mugen Souls Z (PS3)

Mugen Souls Z (PS3)
Mugen Souls Z - гра в жанрі RPG, повествуюшая про мирно співіснують семи світах у певній галактиці. Гра являє нам своєрідну трійцю основних героїв: головну героїню, самозакоханий і зарозумілу яка узурпувала владу - Чоу-чоу, неповторну богиню всесвіту з її вірним васалом Рьюто і Аліас, що представляє суміш прекрасних підлозі-ангелів, напів-демонів. Доля зводить воєдино абсолютно протилежних персонажів і з'єднує єдиною метою - отримати панування над знайомим макрокосмосом.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 823

Sacred 3 (PS3)

Sacred 3 (PS3)
У грі Sacred 3 гравці вступають у війну за Анкарию: виберіть своїх героїв і разом битиметеся проти зростаючого зла. Грайте за сафири, серафима, анкарийца, кукури. Покращуйте свою зброю і обладунки, розвивайте навички і здібності свого персонажа так, як вам хочеться. Боріться з ордами гриммоков, жахливими чудовиськами, легіонами найманців і неупокоенными чаклунами. Об'єднуйтеся в загони, щоб використовувати потужні колективні здібності і хитромудрі тактики. Боріться на одній стороні, або один проти одного поза мережі (2 гравця) і в мережі (4 гравця).
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 746

XBlaze Code Embryo (PS3)

XBlaze Code Embryo (PS3)
XBlaze Code: Embryo від студії Arc System Works, творців відомих двовимірних файтинговых серій BlazBlue і Guilty Gear. Події цієї новели будуть відбуватися у світі BlazBlue в 2050 році, тобто за півтора століття до подій Calamity Trigger. Нам розкажуть історію старшокласника Тойї Кагари, який раптово виявляється втягнутий в неймовірні події, почалися c нападу на нашого героя. Йому на допомогу приходить загадкова дівчина по імені Ес, яка захищає його і, після, відмовляється кудись йти, стверджуючи, що безпека Тойї - це її місія. Ось так звичайний японський школяр виявляється втягнутий у світ магії, боротьби і таємниць, які, до речі, розкривати доведеться нам.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 746

Atelier Rorona Plus: The Alchemist Of Arland (PS3)

Atelier Rorona Plus: The Alchemist Of Arland (PS3)
Історія Atelier Rorona Plus перекаже нам стару історію 2010 року, в якій юна і незграбна учениця-алхімік Роролина Фріксель, абсолютно несподівано для неї самої, стає спершу власницею майстерні, а потім мало не рятівником королівства, в силу своїх вроджених талантів до алхімічної науки. У непростому подорожі дівчину супроводжують старі і нові друзі, які не лише підтримують її різноманітною балаканиною, але і б'ються пліч-о-пліч.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 638

Bound by Flame (PS3)

Bound by Flame (PS3)
Нова рольова гра від Spiders Studio кине вас в епіцентр героїчного і запеклого протистояння, в якому Альянс невблаганно здає позиції під натиском армії мертвих.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 606

Child of Light (PS3)

Child of Light (PS3)
"Child of Light" - це гра в жанрі RPG, в основу якої лягли сюжети різних казок. Гра створена талановитою командою Ubisoft Montreal за допомогою UbiArt Framework. Вирушайте в неймовірну пригоду по величезному світу Лемурії, мандруйте по прекрасним локаціях, розкривайте чарівні таємниці і спілкуйтеся з її мешканцями.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 672
Назад Вперед