Without Warning (2006/ENG/PS2)

Without Warning (2006/ENG/PS2)

Without Warning - це бойовик про спецназ на консолі PS2. Зсередини спецназу сприяють троє цивільних. Всіма учасниками подій гравець керує особисто, але в різний час. У кожного героя - своя непроста історія, і у фіналі Without Warning долі людей тісно переплетуться, показавши абсолютно несподівану картину. Without Warning - це не тільки «антитерористичної» бойовик, але й потужний психологічний трилер. Саме гравець поведе елітний загін з трьох бійців на територію захопленого заводу. Завдання - непомітно проникнути на територію промислового об'єкту і без зайвого шуму знешкодити терористів.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1150

Army of Two: The 40th Day (Patched)[FullRIP][CSO][RUS][US])

Army of Two: The 40th Day (Patched)[FullRIP][CSO][RUS][US])

Коли в Шанхаї вибухнула катастрофа глобальних масштабів, Rios і Salem не пощастило опинитися в самому центрі подій. На щастя, тепер у вашому розпорядженні куди більше можливостей і новий арсенал спільних прийомів, які будь-який з гравців може виконувати в будь-який час, що відкриває шлях до створення абсолютно нових тактичних ходів. Вціліти і перемогти ворога загону з двох найманців допоможе також неймовірно потужна система модифікації і удосконалення зброї. Запросіть друзів разом з вами прийняти участь в боях чотирьох режимів колективної гри, розрахованої на спільні дії. Army of Two повертається - ще краще, ніж раніше!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1055

PlayStation 2 - James Bond 007: NightFire (2002/ENG/RUS/PS2)

PlayStation 2 - James Bond 007: NightFire (2002/ENG/RUS/PS2)

Джеймс Бонд - агент 007 - У новій грі про його пригоди вам будуть чинити опір підступні і привабливі красуні, на руках у яких - великий вибір зброї, і ядерного в тому чісле.В Nightfire не знає втоми Джеймс Бонд піднімається на вершини австрійських Альп, спускається на саме дно Тихого океану і відправляється в космос щоб позбавити світ від інтриг чергового лиходія.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1480

Time Crisis: Razing Storm (2010/USA/ENG/PS3)

Time Crisis: Razing Storm (2010/USA/ENG/PS3)

Про Гру: П'ята гра серії, повністю орієнтована на контролер PlayStation Move. Гравцеві належить влізти в шкуру американських спецагентів, засланих вглиб Південної Америки для знищення терористів. Крім одиночного проходження, гравці зможуть об'єднатися з друзями в Arcade Mode, Sentry Mode і Online Battle Mode. Також з нововведень хочеться відзначити і таку особливість як онлайн-режим. Тепер ви зможете зібрати команду з восьми чоловік і після всієї натовпом можна буде відправитися громити південно-американських супостатів.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1475