Evil Dead: Regeneration (2006/RUS/PS2)

Evil Dead: Regeneration (2006/RUS/PS2)

Evil Dead: Regeneration - чудовий екшн про зловісних мерців на консолі PS2. Зло знову прокинулося й поширюється по окрузі. І тільки відважний і хоробрий Еш може йому восторжествувати в усьому світі. Щоправда, йому ще потрібно врятувати свою дівчину, але це так, між справою. У його розпорядженні буде широкий вибір зброї і підручних засобів, за допомогою яких він буде розправлятися з повсталими мерцями, включаючи знамениту бензопилу.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1357

Nier (2010/ENG/PS3/NTSC-U)

Nier (2010/ENG/PS3/NTSC-U)

Опис:
Mіp бeз paдocті. Mіp, пopaжeнний бoлeзнью. Mіp чeлoвeчecкoй злoби і дьявoльcкoгo oтчaянія. Ocтaвь нaдeжду, ібo oнa іcчeзлa в пeлeнe хaoca. Cклoніcь пepeд дeмoнaмі, ібo гpядeт їх цapcтвo. Ho Герої cпocoбни oтиcкaть cвoй шлях до cпaceнію. І ecли для етoгo пoнaдoбітcя уcтpoіть кpoвaвую бaню ... Дa будeт тaк!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1106

Nier (2010/ENG/PS3/NTSC-U)

Nier (2010/ENG/PS3/NTSC-U)

Про гру
Світ без радості. Світ, уражений хворобою. Світ людської злоби і диявольського відчаю. Залиш надію, бо вона зникла в пелені хаосу. Схилися перед демонами, бо настає їх царство. Але герої здатні відшукати свій шлях до порятунку. І якщо для цього знадобиться влаштувати криваву лазню ... Хай буде так!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1192

Sonic Unleashed (2008/NTSC-U/ENG/PS3)

Sonic Unleashed (2008/NTSC-U/ENG/PS3)

Про гру:
Доктор Еггман вивільняє потужний промінь, який не тільки ділить світ на чотири континенти, але і викликає несподівану трансформацію Соніка. Соник повинен відшукати Смарагди Хаосу по всій земній кулі і врятувати світ ... і себе! Скористайтеся високошвидкісними здібностями Соника вдень і нової, незрозумілою силою вночі, коли перетворюєтеся в Їжака-перевертня. Переслідуйте свого заклятого ворога - Доктора Еггмана!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1189