Angry Birds: Star Wars (PS3)

Angry Birds: Star Wars (PS3)
Гидким свиням тепер мало смачних і поживних свіжих яєць. Тепер, коли у них є космічна Імперія, їх мета - вся Всесвіт... Але є і ті, хто встане у них на шляху. Адже Злі птахи набули Чинності джедая! Світ Angry Birds і культові «Зоряні війни» об'єдналися на радість шанувальників обох франшиз. Пригоди войовничих пернатих в далекій-далекій галактиці вже оцінили користувачі мобільного та PC-додатки, завантаженого більше 100 мільйонів разів. Тепер до армії повстанців можуть приєднатися власники ігрових консолей PS3.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 711

Goblin Commander: Unleash The Horde (2003/PS2/RUS)

Goblin Commander: Unleash The Horde (2003/PS2/RUS)
Стратегії реального часу далеко не часті гості на сучасних консолях, а RTS, створені ексклюзивно для консолей, зовсім вже рідкість. Саме такою грою і є Goblin Commander: Unleash The Horde, випущена в 2003-їм році спеціально для PlayStation 2 і ХВОХ компанією Jaleco Entertainment. Той факт, що в її створенні в якості продюсера і дизайнера брали участь брати Кріс і Рон Міллар (Chris & Ron Millar), що працювали колись у Blizzard над такими легендарними серіалами як WarCraft і Diablo, ще більше інтригує і змушує звернути увагу на цей незвичайний проект.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1027

Romance Of The Three Kingdoms XI (2007/PS2/RUS)

Romance Of The Three Kingdoms XI (2007/PS2/RUS)


Опис:
Romance Of The Three Kingdoms XI - продовження відомої серії ігор з історичної тематики. Події, що відбуваються охоплюють період правління імперії Han кінця другого столетия.Действие ігри Romance Of The Three Kingdoms XI протікає на відрізку в 150 років під час громадянської війни. Історія Китаю показана в захоплюючих дух деталях, оскільки ви можете виступити в ролі простого селянина, імператора Liu Bei, завойовника сат Сат, елітного воїна Zhao Yun або блискучого стратега Zhuge Liang. У грі Romance Of The Three Kingdoms XI близько 650 оригінальних персонажів плюс ви можете створити ще 110.Новая частина цієї серії ігор Romance Of The Three Kingdoms XI ще більш цікавою і захоплююче за сюжетом, а також має багато нововведень. Гра Romance Of The Three Kingdoms XI зберегла в собі всі кращі риси попередників: масштабні історичні кампанії, чудову графіку і приголомшливу атмосферу.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1062

Скачать Valkyria Chronicles (2008/EUR/RUS/PS3)

Скачать Valkyria Chronicles (2008/EUR/RUS/PS3)

Про Гру: Галлія - ​​маленька, але горда країна - виявилася між молотом і ковадлом. Відразу дві сусідні держави загрожують її існуванню й готові жорстоко розправитися з благородним народом. Відважний командир по імені Велкин повинен захистити мирних громадян від безпринципних агресорів. Але чи реально впоратися із загрозою силами одного невеликого загону?
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1076

Stormrise (2009/PS3/ENG)

Stormrise (2009/PS3/ENG)

Опис: Тонка ніжна шкаралупа цілющої атмосфери Землі лопнула, як мильна бульбашка. Залишившись без звичної захисту, планета разюче змінилася, так само як і її мешканці. Страшна катастрофа знищила людство в його первозданному вигляді і породила дві нові раси: Ешелон і Саї. Дві несхожі один на одного цивілізації не змогли ужитися, і їх численні протиріччя вилилися в жорстоку безкомпромісну війну ... Stormrise - це стратегія нового покоління, яка не має аналогів. Вам належить очолити загін бійців і поринути в саму гущу подій, в палаючу метушню грандіозних битв. Гра відрізняється унікальним поєднанням першокласного ефекту присутності, емоційної напруги, колосального масштабу і тактичної глибини.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 868

R-Type Final (2004/PS2/RUS)

R-Type Final (2004/PS2/RUS)


Відрізняє нову гру від своєї попередниці сучасний 3D движок, можливість вибору одного з 100 кораблів, величезне число бонусів і озброєнь, якими можна модифікувати кожен корабель. Як завжди, в кінці кожного рівня чекає битва з супер-босом. Рівень складності гри кожен зможе вибрати на свій смак.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1078

Command and Conquer: Red Alert 3 Ultimate Edition (2009/EUR/RUS/PS3)

Command and Conquer: Red Alert 3 Ultimate Edition (2009/EUR/RUS/PS3)

У результаті експерименту і наступного урівноваження сил Альянсу та СРСР, залучених до необмежену війну, в світі виявлялася третій наддержава - Імперія висхідного сонця. Будь-яка зі сторін має рідкісними технологіями та озброєнням - такими як знаряддя Тесла, дирижаблі "Кіров", роботи-самураї, плаваючі фортеці, бойові ведмеді і танки-трансформери. Також в оновленій версії для PS3, випущеної на Blu-ray диску, ви знайде більшість нових матеріалів.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1137

Sid Meier's Civilization Revolution (2009/PS3/ENG)

Sid Meier's Civilization Revolution (2009/PS3/ENG)

Стирати з лиця землі цілі держави, командувати грізними арміями, керувати долями мільйонів людей, визначати майбутнє народів - ці і багато інших можливостей перетворили серію Civilization в живу легенду серед гравців. Повеліваючи віртуальними країнами, легко забути про теперішній час - геніальна стратегія захоплює з головою і надійно утримує в своїх мережах днями, тижнями і навіть місяцями.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1077