BlazBlue: Continuum Shift EXTEND (PS3)

BlazBlue: Continuum Shift EXTEND (PS3)
BLAZBLUE CONTINUUM SHIFT EXTEND - це висококласний 2D файтинг з чудовою графікою, яка не має собі рівних історією, докладними інструкціями і різноманітними випробуваннями для користувачів на всіх рівнях. Довгі роки діяльності на ринку файтинга дозволили компанії Arc System Works поліпшити бойову систему і розробити мережевий режим з різними функціями для скорочення часу затримки. Приготуйтеся випробувати високошвидкісні поєдинки з чудовим чітким зображенням!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 792

Resident Evil / Biohazard HD REMASTER (PS3)

Resident Evil / Biohazard HD REMASTER (PS3)
Визнана класика жанру жахів знову з нами! Зустрічайте оновлене видання гри Resident Evil у форматі HD. В 1998 році для розслідування дивних вбивств в околиці міста Раккун-сіті направлений загін особливого призначення. На бійців нападає зграя кровожерливих псів-мутантів, і вони намагаються врятуватися в садибі неподалік. Але і там все просякнуте запахом смерті. Боєприпасів мало, а боротьба за виживання важка.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 845

Guilty Gear Xrd Sign (PS3)

Guilty Gear Xrd Sign (PS3)
Guilty Gear Xrd-SIGN- - двомірний файтинг від студії Arc System Works. Гравці, вибравши одного з поданих бійців, беруть участь у поєдинках один на один. Розробляє гру студія Arc System Works також відома по серії файтинг BlazBlue і першим Guilty Gear. Гра створюється на движку Unrael Engine 3 і хоча використовує тривимірну графіку, слід традиціям своїх двомірних попередників. Використовуються технологія сел-шейдерів для проходження традиційному стилю, а різка анімація надає персонажам схожість з двомірними спрайтами і прискорює манеру бою характерного для попередніх ігор серії. Сюжет буде продовженням Guilty Gear 2: Overture. Список персонажів, які будуть присутні в цій частині: Сол Бедгай, Кай Киска, Потьомкін, Чипп Зануфф, Мей, Міллі Рэйдж, Аксель Роу,-Але, Фауст, Слейер, Зато1, Бедман(новий персонаж) і багато інші.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 800

Tales From The Borderlands - Episode 1 (PS3)

Tales From The Borderlands - Episode 1 (PS3)
Події Tales from the Borderlands розгортаються в тій же всесвіту, що і трьох шутерів від Gearbox Software і 2K Games, після подій Borderlands 2. Поглянути на події пропонується очима двох абсолютно нових героїв - працює в корпорації «Гіперіон» (Hyperion) прибиральника Рису (Rhys) і шахрайки Фіони (Fiona). Рис мріє стати новим Красенем Джеком (Handsome Jack), а Фіона - провернути крупну шахрайську операцію. В очах цього імпровізованого дуету всі жителі Пандори, включаючи Шукачів Сховища (Vault Hunters), - лише перешкода на шляху до досягнення не найблагородніших цілей.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 741

Escape Dead Island (PS3)

Escape Dead Island (PS3)
Escape Dead Island - перше відгалуження від серії Dead Island, яке відкриє завісу таємниці появи зомбі в цих іграх. Кліфф Кало відправляється в шлях, щоб дізнатися причину пригоди на архіпелазі Баной. Прибувши на острів Нарапела, він з'ясовує, що не все так, як здається з першого погляду.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 625

LEGO Batman 3: Beyond Gotham (PS3)

LEGO Batman 3: Beyond Gotham (PS3)
У грі LEGO Batman 3: Beyond Gotham Темному Лицареві належить об'єднатися з іншими героями всесвіту DC і відправитися в космос, щоб перешкодити Брейниаку знищити Землю. Використовуючи кільця сили, підступний лиходій зменшує цілі міста і поповнює ними свою зловісну колекцію. Лише найбільшим супергероям і наймогутнішою суперзлодеям під силу його зупинити... Але для цього їм необхідно об'єднатися і відвідати безліч світів у пошуках нових кілець сили. Варто поквапитися - часу залишилося небагато!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1251

Assassin's Creed Rogue (PS3)

Assassin's Creed Rogue (PS3)
Сама похмура глава в історії серії Assassin's Creed. Станьте свідком перетворення головного героя з переконаного ассасина в жорстокого мисливця за ними. XVIII століття, Північна Америка. Серед хаосу і насильства семирічної війни молодий і відважний ассасин Шей Патрік Кормак піддається ідейних метаморфоз. Після небезпечної місії, яка закінчилася трагедій, Шей розчаровується в ордені асасинів і не бажає більше полягати в їх Братстві. Знехтуваний тими, кого він вважав своїми братами, колишній ассасин оголошує власну війну. Прагнучи знищити всіх, хто його зрадив, він стає для колишніх соратників одним з найбільш небезпечних ворогів.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1033

Digimon All-Star Rumble (PS3)

Digimon All-Star Rumble (PS3)
Digimon All-Star Rumble - Після затяжних воєн і криз Цифровий Світ знайшов крихку рівновагу. Але еволюція Дігімонов - це люті битви, так що світ не буде тривати вічно! Щоб вирішити цю проблему і виявити найсильнішого монстра, було вирішено провести перший в історії чемпіонат світу. У битвах зможуть взяти участь до чотирьох гравців, на вибір яких будуть представлені дванадцять найпопулярніших Дігімонов, а також тридцять дві унікальні форми еволюції з усіх серій аніме, починаючи з класичних «Пригод Дігімонов». Потрапити на арену і отримати невимовне задоволення від розгрому суперників зможе кожен, будь то новачок або гравець з багатим досвідом онлайнових баталій.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 839

Call of Duty: Advanced Warfare (PS3)

Call of Duty: Advanced Warfare (PS3)
Call of Duty: Advanced Warfare - Майбутнє не знає пощади. На руїнах старого світу, що пережив колапс звичних геополітичних та військових структур, виникла нова сила - приватна військова компанія, керівництво якої хоче повернути людству надію на гідне життя.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 642

Deadfall Adventures: Heart of Atlantis (PS3)

Deadfall Adventures: Heart of Atlantis (PS3)
Дія пригодницької гри Deadfall Adventures відбувається в 30-х роках минулого століття в різних локаціях, таких як Єгипет, Арктика і руїни Майя, де вам в ролі головного героя на ім'я James Lee Quartermain належить зайнятися пошуком скарбів, відомих як Heart Of Atlantis, борючись з фашистами і різними монстрами, розгадуючи по ходу гри різні головоломки та уникаючи розставлених на нього пасток.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 789
Назад Вперед