Monster Inc. (2001/RUS/PSX)

Monster Inc. (2001/RUS/PSX)
Гра в якій вам належить грати за двох монстрів з мультфільму " корпорація монстрів". Опановуйте навичками лякання і лякайте людей...
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1605

Extreme Ghostbusters (2001/RUS/PSX)

Extreme Ghostbusters (2001/RUS/PSX)
Extreme Ghostbusters - гра за мотивами фільму мисливці за привидами, дуже барвиста і весела. Вам належить виступити в ролі мисливця і переловити як можна більше привидів.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 975

Spyro 3 Year of the Dragon (PSP-PSX/RUS)

Spyro 3 Year of the Dragon (PSP-PSX/RUS)
Є останньою частиною пригод легендарного Спайро. У цій частині зла відьма вкрала у драконів яйця, які раз у 12 років приносять феї в світі драконов.На пошуки яєц відправляється Спайро. І він повинен покарати цю злу відьму.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1550

S4inexCraft v.2.0 + Redstone mod (Beta) (v2.1.6) (2012/ENG/PSP)

S4inexCraft v.2.0 + Redstone mod (Beta) (v2.1.6) (2012/ENG/PSP)
S4inexCraft - це поліпшена версія гри lamecraft. Lamecraft - це гра на подобі гри Minecraft. Як в S4inexCraft так і в lamecraft ще немає режиму виживання, мобів, крафта, мультиплеєра.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1719

Family Guy (PSP/RUS) [FULL][ISO]

Family Guy (PSP/RUS) [FULL][ISO]
Будь-знає шоу Гріффінів знає точно що це крутий мультфільм з прекрасним чорним гумором, трохи божевільною і такий по-американськи живий гумор вже довго веселить різні народу світу. Мільйони людей спостерігали за життям Гріффінів, на цей раз відправляються в нові пригоди з героями серіалу, але тепер керуючи ними самостійно, у грі Family Guy російською мовою для PSP! Ця гра є унікальною сумішшю пригодницької гри і бойовика. Нова історія створена спеціально режисером для гри. Приголомшливий іскрометний гумор та чудовий неповторні сюжет чекають Вас! Приємної гри!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1366

Hannah Montana Rock Out the Show / Ханна Монтана Життя на сцені (PSP / RUS)

Hannah Montana Rock Out the Show / Ханна Монтана Життя на сцені (PSP / RUS)
Героїня цієї гри і відомого Disney телесеріалу, явл. звичайної американської школяркою Майла Стюарт, приховує, що вона і є супер популярної поп-зіркою і ідолом Америки - Ханна Монтана. Граючи за Ханну Вам самостійно доведеться організувати концерти в 7 різних містах і влаштовувати унікальне шоу: оформляти для виступу сцени, вибирати пісні для виконання і одягати Ханну. Поки Ханна танцює і співає, Контролюйте подання граючи в ігри ритмічні.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1185

Angry Birds (v2) (PSP/ENG)

Angry Birds (v2) (PSP/ENG)
Angry Birds - відмінна аркада для PSP, в ній належить виступати воюючи зі злісними зеленими свинями, які вкрали яйця птахів і сховалися в замку. В ході гри з'являється доступ до різних птахів, кожна володіє своїми унікальними здібностями, які можуть бути активовані під час польоту: сині діляться на 3 птиці, жовтими нарощувати швидкість, чорні можуть вибухати, білі кидають вибухають яйце - щоб розбити зміцнення, де ховаються свині, необхідно застосовувати точну стратегію з правильно розрахованою траєкторією.
Детальніше Коментарі (2) Перегляди: 1058

Plants vs. Zombies 1.5 (2012/RUS/PSP)

Plants vs. Zombies 1.5 (2012/RUS/PSP)
Plants vs. Zombie - psp гра в жанрі баштової захисту. Гравець повинен захистити свій будинок від зомбі, розміщуючи на газоні поряд з будинком різні рослини. У цій версії стоять стандартні текстури.
Детальніше Коментарі (1) Перегляди: 1774

LocoRoco Midnight Carnival [Ігри для PSP]

LocoRoco Midnight Carnival [Ігри для PSP]
LocoRoco: Midnight Carnival - продовження аркадной серії LocoRoco. Від оригінальної LocoRoco 2 гра відрізняється лише набором рівнів.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 2624

Bejeweled 2 для оф прошивки 6.20-6.60 (2011/ENG/PSP)

Bejeweled 2 для оф прошивки 6.20-6.60 (2011/ENG/PSP)

Ця гра піднімає класичне комбінування самоцвітів на новий рівень! Вдосконалена Bejeweled 2 пропонує вам поліпшену графіком, нові бонуси, рівні, музику і чотири нових і цікавих режими гри. Режим головоломки пропонує вам вирішити спеціально створені завдання за певний час, а в нескінченному режимі ви зможете розслабитися і обмірковувати свій наступний хід, скільки забажаєте. Все це - з новими яскравими самоцвітами, прекрасними фонами і видовищними спецефектами.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 934
Назад Вперед