Tekken 6 (PSP/RUS)[Full][iso/cso]

Tekken 6 (PSP/RUS)[Full][iso/cso]
Аперкот, Хук, підкат, удар з розвороту,стрибок - герої Tekken 6 обсипають градом різних прийомів і ударів, блискавичне виконання трюків, від яких навіть бувалі акробати будуть в захваті. Tekken 6 увібрала все найкраще серії, і значно просунула вперед легендарні віртуальні бійки, до досконалості. Однак дивитися холоднокровно на Tekken 6 непросто. Від різноманітності героїв буквально розбігаються очі! Tekken 6 містить найбільшу колекцію персонажів в історії серії. Мало того, ви можете створити свого власного унікального бійця і увічнити його ім'я в славних битвах. Відкрийте для себе дивовижний світ бойових мистецтв! Неймовірний файтинг. Приємної гри.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1751

Tekken: Dark Resurrection (PSP/2006/EUR)

Tekken: Dark Resurrection (PSP/2006/EUR)

Опис гри на psp:
Легендарний турнір Залізний Кулак повертається! Тепер у власників PSP з'явилася можливість випробувати себе в самих жорстоких боях чемпіонату Tekken. Мобільна версія Tekken: Dark Resurrection увібрала в себе все найкраще з попередніх ігор серії і принесла чимало нового. Проте головне правило залишилося незмінним: переможцем стане тільки один. Хто саме - залежить від вас. На арені зберуться кращі майстри бойових мистецтв зі всього світу. Вибирайте бійця за смаком, відправляйтеся на арену і не чекайте пощади. Тут б'ються не на життя, а на смерть. Вам належить зустрітися з безліччю вже знайомих бійців: Хейхачи, Ло, Підлогою, Джином і решті «старої гвардії». Однак бійцівський клуб з ветеранів у Tekken: Dark Resurrection поповнився ще двома персонажами: Лілі і Драгуновым. Пройдіть через всі кола рукопашного пекла і conquer право називатися кращим!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1483

WWE’12 / WWE’12 EDITION(xhardyxx) (2012/ENG/PSP)

WWE’12 / WWE’12 EDITION(xhardyxx) (2012/ENG/PSP)

Мод для нової частини однією з кращих в світі серій аркадних симуляторів реслінгу. У комплект входять всі найпопулярніші бійці, маса різних прийомів і, звичайно, безліч нововведень у порівнянні з попередньою частиною.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 2394

Dissidia 012 Duodecim Final Fantasy (2011/ENG/PSP)

Dissidia 012 Duodecim Final Fantasy (2011/ENG/PSP)


Опис:
У Dissidia 012: Final Fantasy повернуться абсолютно всі персонажі, які були в попередній грі. З новеньких героїв - Лайтнінг з FFXIII, Ваан з FFXII, Тіфа Локхарт з Final Fantasy VII і Кайн Хайуайнд з Final Fantasy IV. Лайтнінг, до речі, буде використовувати в бою всю ту ж зміну «Парадигма» з FFXIII і міняти свою роль між двома атакуючими класами (Commando / Ravager) і одним захисним (Healer).
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1284

Naruto Ultimate Ninja Heroes (2007/ENG/PSP)

Naruto Ultimate Ninja Heroes (2007/ENG/PSP)

Опис: Гра розробляється японської студією CyberConnect2. Розробники обіцяють, що NARUTO: Ultimate Ninja Heroes стане одним із самих яскравих і цікавих файтінгов для PSP. Пригодницький бойовик отримає захоплюючий сюжет для одного гравця. Ви зможете вибрати шлях воїна-одинака або ж сформувати загін відразу з трьох бійців-ніндзя. За допомогою Wi-Fi в режимі колективної гри можна помірятися силами і майстерністю одночасно з двома супротивниками.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1918

Ikki Tousen: Eloquent Fist (2008/JAP/PSP)

Ikki Tousen: Eloquent Fist (2008/JAP/PSP)

Опис: Гра Ikki Tousen: Eloquent Fist заснована по манзі і аніме відомому Російським людям як "Шкільні Війни". Головними героями, а вірніше героїнями якраз і будуть персонажі цього твору японської анімації.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1209

Fate Unlimited Codes

Fate Unlimited Codes

Пропонуємо Вам завантажити Fate Unlimited Codes Portable. Пропонована гра є гібридом Fate Unlimited в комплексі з аркаднимі автоматами Playstation 2. Розробники гри вирішили, що ці зміни були необхідні, тому що у виданні Portable ми бачимо колишню гру, але вже з стандартами PSP графіки, а це дуже важливо. Проектувальники також представили спеціальний режим Reflect Dash, свіжі костюми для героїв, додатково ще двох нових персонажів, а найголовніше - для двох гравців - Ad-Hoc Multiplayer.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1421

Hitman Reborn! Kizuna no Tag Battle (2010/3D) PSP

Hitman Reborn! Kizuna no Tag Battle (2010/3D) PSP

Опис: Гра є 3D-файтінг, розрахований на 2 гравців у команді. Савадов Цунаесі - на перший погляд самий звичайний хлопчик. Злегка невдачливий, злегка незграбний, злегка панікер. Хоча, може й не трохи. І все в його житті нудно і безрадісно до того чарівного моменту, як перед його очима постає диво-дитина Ріборн. Який на ділі виявляється давно зарекомендували себе в мафіозному світі кілером. Ріборн мило радує Цуну, що відтепер той призначається спадкоємцем найбільшої мафіозної організації вонголе, і що він, Ріборн, зобов'язується зробити з нього належного боса. З цього дня життя Савадов кардинально змінюється ...
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1140

Kamen Rider Climax Heroes OOO (2010/PSP/JAP)

Kamen Rider Climax Heroes OOO (2010/PSP/JAP)

Kamen Rider: Climax Heroes OOO - новий Fighting для PSP. Гра зроблена на честь ювілею серіалу "Вершник в Масці". Вам належить зіграти за різних наїзників у Масках: від Куугі до Декейда.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1140