Mena Spieed (2012/ENG/PSP)

Mena Spieed (2012/ENG/PSP)
У грі Mena Spieed гравцеві належить здобути перемогу над суперниками на чемпіонаті з драг-рейсингу на Близькому Сході. В процесі змагань гравцеві належить модифікувати свій автомобіль і выполнть різноманітні завдання. Підкоріть дороги Дубая, Кувейту, Аммана і Каира.Усовершенствуйте двигун, систему охолодження і коробку передач автомобіля, щоб приїхати першим до фінішу.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 805

Canabalt (2012/ENG/PSP-Minis)

Canabalt (2012/ENG/PSP-Minis)
Canabalt - еталонна аркада в стилі «біг без оглядки». Світ у цій грі представляє у вигляді зруйнованого міста, який атакують позаземні цивілізації і тепер у вас, як у єдиного оставшего в живих, є можливість врятуватися шляхом втечі. На вашому шляху будуть попадатися роботи, які прагнуть знищити вас, а так само велика кількість мотлоху в іді коробок, стільців, а так само інших перешкод, які будуть заважати гравцеві пройти далі.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1005

Go! Sudoku (PSP/2006/ENG)

Go! Sudoku (PSP/2006/ENG)

Про гру:
Навіть кращим з героїв потрібний відпочинок. Шквальний вогонь, ураган вибухів, тріскотня пострілів рано чи пізно стомлюють. Go! Sudoku пропонує відпочити. Завоювавши репутацію кращої логічної гри на різних платформах, Sudoku дісталася до PSP. Технологічний рівень консолі дозволяє не просто вирішувати числові задачки, а робити це під музику, на приємно анімованому тлі, з різноманітними звуковими та графічними ефектами. Крім того, PSP-версія знаменитої головоломки знайшла колективний режим. Розіграти партію в Go! Sudoku зможуть відразу четверо. Якщо ж вам не доводилося раніше зустрічатися з грою, комплексний тренувальний режим допоможе швидко розібратися у всіх тонкощах.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1109

Family Games: Pen & Paper Edition (2011/PSP-Minis/ENG)

Family Games: Pen & Paper Edition (2011/PSP-Minis/ENG)

Family Games: Pen & Paper Edition - це набір ігор на всі випадки життя. Точки, Морський бій, Вісіліца, Хрестики-Нулики та інші ігри, які кожен з нас пам'ятає за своїм дитинством, допоможуть скоротати вільну хвилину кожному члену вашої родини.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1246

Zendoku (2007/PSP/JAP)

Zendoku (2007/PSP/JAP)

Ідейний послідовник Sudoku. Гра відноситься до типу настільних головоломок з прекрасним оформленням та новими ідеями. Мета Zendoku вкрай проста: контролювати всю ігрову дошку до кінця сутички. Ви можете боротися і з штучним інтелектом, так і зі своїми друзями, а заодно спробувати безліч різноманітних режимів і міні-ігор. Використовуйте містичні символи для пошуку пазлів Zendoku. Грайте з друзями по Wi-Fi, беріть участь в гарячих сутичках і пробуйте міні-ігри.Пріятная графіка, звукове оформлення і еффекти.Множество різноманітних режимів гри.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1018

Stuart Little 2 (2002/PSP-PSX/RUS)

Stuart Little 2 (2002/PSP-PSX/RUS)

Пригоди відважного мишеняти Стюарта тривають! На цей раз він став жертвою своєї довірливості. Він прихистив маленьку пташку, яка, залишаючи потім гостинний будинок, потягла з собою родинну реліквію. Стюарту довелося відправитися на пошуки втікачки. У настільки важкому захід йому доведеться не тільки бігати, їздити на скейті, але й освоїти управління автомобілем, маленьким літаком. Поборотися з небезпечними ворогами і завести собі нових друзів. А нагородою буде повернення до дому цінного сімейної реліквії.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1621

Michael Jackson: The Experience (2010/PSP/RUS)

Michael Jackson: The Experience (2010/PSP/RUS)

Він - легендарний король поп-музики! У грі Michael Jackson: The Experience ви можете «стати» Майклом Джексоном і виступити за нього в його найкращих уявленнях. Проект включає в себе самі відомі треки Майкла Джексона, серед яких Beat It і Billie Jean, а також безліч його танцювальних рухів, які ви зможете вивчити і повторити.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1026

Michael Jackson The Experience (2010/PSP/Rus)

Michael Jackson The Experience (2010/PSP/Rus)

Опис: Він - легендарний король поп-музики! У грі Michael Jackson: The Experience ви можете «стати» Майклом Джексоном і виступити за нього в його найкращих уявленнях. Проект включає в себе самі відомі треки Майкла Джексона, серед яких Beat It і Billie Jean, а також безліч його танцювальних рухів, які ви зможете вивчити і повторити.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1149

DJMax Portable 3 (2010/PSP/ENG)

DJMax Portable 3 (2010/PSP/ENG)

DJ Max Portable 3 є продовженням музичної гри DJ Max Portable 2, яка вийшла в 2007 році. У грі вас чекає більше п'ятдесяти пісень, унікальні режими і додаткові опції налаштувань. DJ Max Portable 3 дасть вам можливість повністю зануритися в музику.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1207