Myst (PSP/RUS)

Myst (PSP/RUS)
Myst - ця легендарна гра законодавиця моди ігрового світу 90-х років, новаторські ідеї якої стали основою величезної популярного жанру. Захоплююча подорож з увлекательнейшими загадками і містичними обрядами за неймовірно приголомшливому острову. Тепер він у вас в кишені! В PSP версії Вас чекає квестовый класичний геймплей з безліччю дуже класних загадок і дивних, чудових рішень. Ну що ? Ти Думаєш зможеш розгадати таємниці Myst?!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 941

Avatar: Legend of Aang (2006/ENG)

Avatar: Legend of Aang (2006/ENG)

Опис ігри для psp:
Ця гра запропонує вам веселі пригоди з героями нового серіалу Nickelodeon! Вас чекають незабутні пригоди в антуражі древнього Китаю з усіма супровідними загадками були майстрів і бойовими стилями шаолиня.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1348

Fat Kiosk © HD для iPhone і iPad

Fat Kiosk © HD для iPhone і iPad


Ви хочете побачити майбутнє? З цим високотехнологічним додатком, що збільшує ваш розмір і вік, ви зможете побачити що з вами буде якщо черезмерно їсти або коли ви постаріє. Це новий додаток візуалізації, яке додає ефекти збільшення ваги і старіння до будь-якої фотографії. Програма використовує автоматичне визнання особи, щоб виявити очі, рот, і підборіддя, і передову обробку зображення, щоб моделювати, яка особа буде якщо людина одужає на 100 фунтів і / або додасть у віці 20 років.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1010

Harvey Birdman: Attorney at Law (2008/PSP/RUS)

Harvey Birdman: Attorney at Law (2008/PSP/RUS)

Harvey Birdman: Attorney At Law - нова комедійна судово-процесуальна адвенчура за мотивами популярного мультсеріалу з Cartoon Network про невдалого супергероя, підробляє юристом ...
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1194

Miami Vice: The Game (2006/RUS/PSP)

Miami Vice: The Game (2006/RUS/PSP)

Опис: У грі Поліція Маямі вам доведеться протистояти силам наркобаронів, які ведуть війну з поліцейськими за збут наркотиків. У Майамі поліцейський жетон для наркобаронів значить одне, заклик до полювання на «лягавого». Затишний на вигляд місто - локальний пекло для поліцейських. Правоохоронці повинні щохвилини виживати, не забуваючи при цьому про свої безпосередні обов'язки. Ласкаво просимо в поліцію Майамі, відділ моралі!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1740

Harry Potter and the Goblet of Fire (2007/RUS/PSP)

Harry Potter and the Goblet of Fire (2007/RUS/PSP)

Опис: Harry Potter And The Goblet Of Fire - п'ятий проект в серії ігор про «хлопчика, який вижив». Справжні пригоди починаються, коли Кубок Вогню називає Гаррі четвертим учасником Турніру Трьох Чарівників. Кожен претендент на перемогу в міжнародному турнірі повинен впоратися з вогнедихаючим драконом, визволити своїх друзів з крижаних глибин озера і пройти до кінця величезний, повний головоломок і небезпек лабіринт, щоб отримати в результаті дорогоцінний Кубок Переможця. Гравцям доведеться пережити далеко не райдужні дні разом з Гаррі та його друзями. Зло, як і раніше десь поруч, воно росте і набирає силу, щоб знищити нашого героя.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1585