Black Rock Shooter: The Game (PSP/ENG)(2013)

Black Rock Shooter: The Game (PSP/ENG)(2013)
Дія гри відбувається в апокаліптичному світі, де більшість людей були вбиті у великій війні. У розпал хаосу, Black Rock Shooter прокидається, щоб мати справу з 7 «учнів» і нескінченна кількість механізмів.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1366

The Lord of the Rings Tactics (PSP/RUS)

The Lord of the Rings Tactics (PSP/RUS)
Дія розгортається під час Воїн Кільця. Вас чекають відчайдушні подорожі в серці Мордора, де в самому центрі величезної темної печери вирує пекельний котел. Коли втопіть Кільце в киплячій магмі, зможете повернути спокій і мир в Середзем'я. Але якщо Вам набрид "Happy End" добра, то переметнитесь до сауроновским військам, очоливши експедицію для ліквідації Братства Кільця!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1345

Valhalla Knights 2 (PSP/ENG)

Valhalla Knights 2 (PSP/ENG)
Valhalla Knights 2 - продовження популярної фентезийной RPG, яка заслужено знайшла безліч фанатів по всьому світу. Нова частина гри запропонує нам ще більш багату ігрову всесвіт, що перевершує попередника як за розміром, так і за насиченістю. Нас чекають нові персонажі, безліч квестов, нових речей, заклинання і багато іншого.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 980

The Legend of Heroes: Trails in the Sky (2011/ENG/PSP)

The Legend of Heroes: Trails in the Sky (2011/ENG/PSP)

Опис:
Легенда про героя небес довгий час здавалася міфом. Численні подвиги цієї людини описані в сотнях розповідях, які переказувалися з вуст у вуста. Вже ніхто не вірив, що такий герой дійсно існує. Але сталася трагедія, яка вимагала особистої участі справжнього героя. І він дійсно з'явився.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1013

Скачать The Legend Of Heroes: Trails Of Blue (2011/PSP/JAP)

Скачать The Legend Of Heroes: Trails Of Blue (2011/PSP/JAP)

Гра The Legend Of Heroes: Trails Of Blue для PSP - це продовження Legend of Heroes: Zero no Kiseki. Ігри відбуваються через кілька місяців після закінчення попередньої частини. В якості головного героя В грі буде Lloyd Bannings.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 932

The Final Promise Story (2011/JAP/PSP)

The Final Promise Story (2011/JAP/PSP)

Опис: Дія відбувається в магічному королівстві Yggdra, яке починає здавати під натиском механізованої імперії Savi Chantier. Є 3 головні герої Wolf, лідер семи лицарів Месії, Seles, принцеса Yggdra і так само одна з лицарів, Rushdie давній друг Wolf'а.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1157

Tactics Ogre: Let Us Cling Together (2011/PSP/ENG)

Tactics Ogre: Let Us Cling Together (2011/PSP/ENG)

Головний герой, 16-річний лицар (ім'я йому гравець дає сам), член елітного загону Order Of The Sacred Flame. Разом зі своїм найближчим другом і командиром він відправляється на крайні рубежі Імперії з розвідувальною місією. І буквально після першої ж сутички з бандитами виявляється відірваний від свого воєначальника. Доля зводить героя з юною черницею Елеонорою і дівчиною-лицарем Іванною, які супроводжують лицаря в його нелегких пригоди. Подальший сюжет гри хитромудрий і непередбачуваний. Друзі перетворяться на ворогів, а вороги стануть союзниками, герой пізнає любов, відчай і зрада. Кожне нове зіткнення (а гра і складається з довгої низки боїв і битв, з'єднаних тривалими діалоговими вставками) несе з собою черговий несподіваний поворот сюжету.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1002

Phantasy Star Portable 2 Infinity (2011/PSP/JAP)

Phantasy Star Portable 2 Infinity (2011/PSP/JAP)

Зоряною Системі Граля загрожує серйозна небезпека - виснаження ресурсів. Космічна федерація зайнята дослідженням космосу і проблемами міграції на інші сонячні системи. Phantasy Star Portable 2 Infinity - це смачний і захоплюючий аддон до другої частини добре відомої нам серії Phantasy Star Portable. У цій грі вам належить стати героєм і врятувати Систему Граля. Створюйте свого персонажа, використовуючи величезну кількість комбінацій для додання унікальності персонажа. Спробуйте нову расу Дьюманов, а також багато нових прийомів, нове спорядження й нові можливості.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1126

Dungeon Siege: Throne of Agony (2006/ENG/PSP)

Dungeon Siege: Throne of Agony (2006/ENG/PSP)

Dungeon Siege: Throne of Agony - популярна РПГ, спеціально адаптована під PSP. У консольної версії знаменитої рольової гри нас чекає багато годин захоплюючого ігрового часу з новими персонажами і локаціями. Оновлений інтерфейс і графіка приємно радують око, а нелінійна, захоплююча кампанія не дозволить занудьгувати в перервах між мережевими баталіями в режимі AdHoc.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1132

Tehra Dark Warrior (2011/PSP/ENG)

Tehra Dark Warrior (2011/PSP/ENG)

Tehra Dark Warrior - тривимірна екшн гра з елементами RPG, дія якої відбувається в фентезійним світі за участю Орків, Зомбі, Магів, Тролів та інших невідомих сучасній науці істот. Ми будемо воювати з ворогами в ролі гібрида-Тейри проти драконів і полчищ інших чудовиськ і монстрів. Але головна мета епічного подорожі - знищити Таргунта, короля драконів. Геймплей гри є типовим hack 'n slash, з невеликими доповненнями.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1124
Назад Вперед