Heatseeker (PSP/ENG)

Heatseeker (PSP/ENG)
Дії Heatseeker відбуваються в майбутньому, коли загроза світовій безпеці виникає у будь-якому куточку планети. На вибір кращі бойові літаки сучасності, величезні арсенали зброї і найширше розмаїття цілей - від Далекого Сходу до Антарктиди.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 953

Farm Frenzy 3 (PSP/Rus/Mini)

Farm Frenzy 3 (PSP/Rus/Mini)

Довгоочікуване продовження казуального серіалу. Бізнес-ігри в сільському стилі. Ласкаво просимо на Веселу ферму! За час вашої відсутності багато що змінилося - жадібний до грошей бюрократ Орсон зайняв пост голови Фермерського союзу і знати не хоче про потреби простого селянства.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1210

Dead or Alive Paradise (2010/ENG/Multi) PSP

Dead or Alive Paradise (2010/ENG/Multi) PSP

Опис:
Dead or Alive: Paradise створюється спеціально для PSP і за межі портативної платформи Sony виходити не збирається. Гарем ігри налічує всіх сексапільних бійців - Аянэ, Кокоро, Хітомі, Лей Фенг, Олена, Ліза, Крісті, Тіна і улюблениця Касумі. Радикальних змін у геймплеї не помічено - граємо в волейбол, носимося взад-вперед по пляжу, долаємо купу міні-ігор, будуємо відносини з девчушками і фотографуємо їх.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1062

Pilot Academy (2006/ENG/PSP)

Pilot Academy (2006/ENG/PSP)

Перед вами один з найсерйозніших авіасимуляторів на PSP. У Pilot Academy вам буде надана можливість посидіти за штурвалом більшості сучасних літаків, а також випробувати адреналіновий сплеск від управління військовими бойовими машинами часів Другої Світової Війни.
Геймплей збудований в ігровій формі, вам буде необхідно пройти безліч завдань для отримання " віртуальної ліцензії" льотної академії, а мережевий режим гри через AdHoc дозволить вам влаштувати справжнє льотну вечірку з вашими друзями.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1091

Скачать The Conveni Portable (2010/PSP/JAP)

Скачать The Conveni Portable (2010/PSP/JAP)

В даній грі вам належить стати власником власної торговельної точки. Вам належить самостійно вибирати місце для розміщення магазину, вибирати обстановку, управляти закупівлями і цінами, набирати персонал, встановлювати довжину змін, займатися рекламою свого закладу, брати участь у розвитку міста для залучення потенційних покупців. Також досить часто трапляються випадкові події, що впливають на популярність - наприклад, молода співробітниця може виграти конкурс краси або може статися наплив відвідувачів з найближчого стадіону перед важливою грою, що забезпечить вашому магазинчику високу репутацію і наплив відвідувачів найближчі на пару днів. Торгівля йде "місяць за тиждень": одну ігрову тиждень керуєте магазином, по її завершенні проходить і ігровий місяць, а прибуток за місяць вважається як 4е прибутку за перший тиждень.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 928

Скачать Aces of War (2007/PSP/ENG)

Скачать Aces of War (2007/PSP/ENG)

Ви коли-небудь питали себе, що сталося, якби ви особисто взяли участь в найважливіших боях в історії? В Aces of war ви берете під свій контроль найвідоміші літаки в історії авіації.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1288

After Burner : Black Falcon (PSP/2007/ENG)

After Burner : Black Falcon (PSP/2007/ENG)

Про гру: У льотчики не даремно беруть тільки найсміливіших солдатів. Переживаючи нестерпні перевантаження, пілоти піднімаються на запаморочливу висоту і влаштовують танці з смертью.Там, де краплі води миттєво перетворюються на лід, а кисню не вистачає і на один ковток, будь-яка помилка обертається моментальної загибеллю. Але ветеранам бойової ескадрильї перехоплювачів невідомий страх! Від їхнього успіху залежить безпека мирних громадян, а значить, знищення пілотів Чорного яструба - не просто наказ, а питання офіцерської честі!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 972

World Championship Cards

World Championship Cards

Про гру:
30 видів ігор у карти.Покер, дурень, пасьянс, блек джек, солітер, і багато інших. Створіть свого персонажа і грайте в одиночну кар'єру або ж через WI-FI бийтеся з профі з усього світу.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1106

IL-2 Sturmovik: Birds of Prey (2009/Rus/PSP)

IL-2 Sturmovik: Birds of Prey (2009/Rus/PSP)

Друга світова війна в повній мірі розкрила колосальний потенціал бойової авіації. Штурмовики хижими соколами пікірували на ворожі укріплення, бомбардувальники засипали бомбами стратегічні об'єкти, винищувачі влаштовували над хмарами граціозні смертельні танці. У авіасимуляторе «Іл-2 Штурмовик: Крилаті хижаки» ви станете учасником найвідоміших баталій Другої світової, в яких авіація відігравала важливу, а часом і вирішальну роль.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1267

EyePet (2010/PSP/ENG)

EyePet (2010/PSP/ENG)

Придбайте яйце в Центрі вихованців, і незабаром з нього вилупиться ваш забавний і відданий друг. Здорово, правда?
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1149
Назад Вперед