Sid Meier's Pirates! (PSP/RUS)

Sid Meier's Pirates! (PSP/RUS)
Sid Meier's Pirates! ви граєте за відважного шукача пригод, який згоден на будь-які авантюри заради своєї мети. Ви Зібрали першу свою команду і купили невелике судно і відправляєтеся в найнебезпечніше подорож назустріч слави і багатства! Служи королю або займайся розбоєм, шукай скарби або торгуй. Захоплюй фортеці, купуй кораблі і обов'язково одного разу станеш лютою грозою в Карибському морі! Якщо раніше не відправлять тебе до акулам !!!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1038

Pilot Academy (PSP/ENG)

Pilot Academy (PSP/ENG)
Гру Pilot Academy вважають кращим симулятором авіа для PSP. У грі Ви зможете за управляти штурвал у більшості існуючих літаків, Як цивільної авіації (Боїнги та ін) так і військовими истребителями.И навіть бойові літаки Другої Світової Війни.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 950

Steel Horizon [PSP][RUS]

Steel Horizon [PSP][RUS]
* Ви адмірал одного з секретних флотів Америки, терміново потрібно рятувати світ від тотального знищення. У вас в розпорядженні є лінкори, авіаносці, підводні човни, есмінці і багато інших військово-морські одиниці.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 871

Hotel Mogul (PSP/2012/RUS)

Hotel Mogul (PSP/2012/RUS)

Починати потрібно з малого, але вже через кілька рівнів ваша компанія зросте у велику будівельну корпорацію. Наймайте робітників, купують матеріали, розширюйте зони впливу і витісняйте суперників. Діяти треба швидко, але з розумом, адже конкуренти не дрімають! На кожному рівні ви повинні досягти певних фінансових показників, які забезпечать вам подальший розвиток.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 966

Savage Moon: The Hera Campaign для 6.31-6.60 оф (PSP/RUS/2009)

Savage Moon: The Hera Campaign для 6.31-6.60 оф (PSP/RUS/2009)

Ця гра являє собою клон класичної Tower Defence. Вона була перенести на PSP з PS3, проте містить абсолютно нову кампанію, в якій гравцеві належить перевірити свої навички тактичної оборони. У далекому космосі гірничодобувні бази людей видобувають тонни рідкісних мінералів на нещодавно відкритих псевдоразумных астероїдах - Имунах. Однак крім корисних копалин у надрах Имунов є ще дивні комахоподібні істоти, які хвилями атакують видобувні бази людей. Ці істоти отримали назву инсектоиды.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1099

Final Fantasy III (2012/ENG/PSP)

Final Fantasy III (2012/ENG/PSP)

Довгоочікуване перевидання третьої частини всіма відомої рольової гри, граючи в яку гравець повністю поринути у фантастичний світ, наповнений злими й над добрими магами, чарівними тваринами, готовими напасти на нашу команду в будь-яку хвилину. Захоплюючий сюжет, чарівне музичний супровід і неповторна атмосфера гри не залишать байдужим жодного гравця.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 964

Скачать Future Fight (ENG/2012/PSP)

Скачать Future Fight (ENG/2012/PSP)

Future Fight - тактична гра, в якій всі сторони конфлікту здійснюють рух одночасно. Єдина тактична гра, де можна повернути час назад і захопити зненацька своїх ворогів. Можете підкупити будь-якого супротивника, щоб він залишив бойове поле.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1084

Fortix 2 (2011/Multi6/ENG)

Fortix 2 (2011/Multi6/ENG)

Fortix 2 | 2011 | Multi6 | ENG | 115 Mb
Завдання гравця - захопити фортецю ворога, відрізати його від частини ігрового поля. У грі 30 рівнів, 3 типи землі, оновлений дизайн і класичний геймплей.
Мова: (ENG), (DE), (SPA), (FRE), (ITA), (HUN)
Жанр: Strategy
Платформа: PC
Ключ: дивитися (THETA)
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1093

Rise of Nations: Thrones and Patriots (ENG/RUS)

Rise of Nations: Thrones and Patriots (ENG/RUS)

Rise of Nations: Thrones and Patriots | 2004 | ENG/RUS | 613 Mb
Дуже відома стратегія, яку особливо описувати не потрібно. Вашій увазі будуть представлені 6 націй, серед яких перси, голландці й американці. Всі вони будуть наділені різними бойовими якостями, зможуть будувати чудеса світу і мають різні типи влади. Ваша задача - перемогти їх.
Жанр: Strategy (Real-time) / Isometric
Виробник: Big Huge Games
Мова: English, Russian
Платформа: PC
Ключ: yes
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1361

Legends Of War: Patton's Campaign (2011/ENG/PSP)

Legends Of War: Patton's Campaign (2011/ENG/PSP)

Legends of War: Patton's Campaign представляє гравцям покрокову стратегію часів Другої Світової Війни для консолі PSP. Гра оповідає про один з найжорстокіших американських генералів - Джорджа Сміта Паттона, який після відсторонення за жорстокість і повернення до лав, зайняв місце в командування 3-ї американської армії, яка брала участь у висадці в Нормандії і в "Французькому бліцкригу".
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1358
Назад Вперед