Guilty Gear XX Accent Core Plus (2011/Wii/ENG)

Guilty Gear XX Accent Core Plus (2011/Wii/ENG)

Guilty Gear XX Accent Core Plus, що представляє собою поліпшену версію Guilty Gear XX Accent Core. Бойова система попередньої версії в Accent Core Plus модифікаціям не піддалася, за винятком незначних перебалансіровок. Склад персонажів теж не зазнав радикальних змін: в гру були знову включені Кліфф Андерсн і Джастіс, відсутні в попередньої ревізії. Зате повністю оновився режим історії (Story Mode): сюжет Accent Core Plus продовжує історію Guilty Gear XX, і всі персонажі мають власні сюжетні лінії, в яких докладно висвітлюються основні події світу Guilty Gear. Так само в плюс-версії з'явилася можливість битися на аренах з попередніх ревізій (Reload і Slash), відкриваються вони проходженням Story-mode.Ігра була випущена до 10-річчю цієї серії ігр.Вас чекають на вибори 25 персонажів.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 975

Battle of Giants: Dinosaurs Strike (2010/Wii/ENG)

Battle of Giants: Dinosaurs Strike (2010/Wii/ENG)

Завдання гравця в Combat of Giants: Dinosaurs - боротися і перемагати в боротьбі з іншими динозаврами за допомогою унікальної і дуже інтуїтивною бойової системи, заснованої на спритності і повністю керованої нунчаки. Ви можете вибрати одного з 26 динозаврів, також доступний їх апгрейд.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1690

WWE SmackDown! vs. Raw 2011 (2010/Wii/ENG)

WWE SmackDown! vs. Raw 2011 (2010/Wii/ENG)

WWE SmackDown vs RAW 2011 дозволить по-справжньому відчути себе суперзіркою професійної ліги боїв без правил, надаючи безпрецедентні можливості контролю. Кращий симулятор боротьби в світі, розроблений для ігрових систем наступного покоління, пістрявить новими можливостями, неймовірною графікою, високореалістічним WWE сутичками на рингу і за його межами. Вам доведеться стати найкращим бійцем у такої дисципліни, як реслінг. Основним завданням є ліквідація всіх можливих суперників на шляху до першої рядку в списку кращих бійців. Гра забезпечена прекрасним режимом кар'єри. Вам доведеться зустрітися віч-на-віч з чемпіонами, виграючи їхні пояси. Набір також забезпечений режимом Story, що називається Road to Wrestlemania, в якому вам необхідно пройти історію з одним або декількома суперництва, постановками, тощо. Для повного щастя ви можете створити своїх собсвенно бійців, з часом поліпшивши їх здібності, техніку бою і багато іншого.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 2737