How to Train Your Dragon 2 (Wii)

How to Train Your Dragon 2 (Wii)
How to Train Your Dragon 2: The Video Game - З моменту примирення вікінгів і драконів минуло п'ять років. Поки Астрід, Сморкала і інші хлопці проводять час змагаючись один з одним у популярних на острові драконівських гонках, Иккинг і Беззубик подорожують по небу, складаючи карту невідомих місць. Коли одне з їхніх пригод приводить до відкриття таємницею крижаної печери, яка є домівкою для сотень раніше небачених диких драконів і таємничого дракон вершника, два друга опиняються в центрі битви за захист миру. Вирушайте на зустріч пригодам разом з Иккингом і Беззубиком!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1275

Phineas and Ferb: Quest For Cool Stuff (Wii)

Phineas and Ferb: Quest For Cool Stuff (Wii)
Спробуйте в дії новітні винаходи двох харизматичних братів Финеса і Ферба, створених для подорожі, досліджень і пошуку скарбів. Гра Phineas and Ferb: Quest For Cool Stuff дозволить гравцям досліджувати і завойовувати нові світи, в новому футуристичному платформер. Гравці будуть мати можливість грати за одного з восьми героїв, включаючи Phineas, Ferb або агента P і долати перешкоди, використовуючи хитрі гаджети, унікальні для кожного персонажа, щоб перемогти ворогів. Крім того, гравці можуть збирати предмети, модернізувати пристрої і відкривати нові персонажі, під час проходження через 24 захоплюючих рівня, і перемогти доктора зло Doofenshmirtz і його банду, щоб врятувати світ.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1082

Turbo: Super Stunt Squad (Wii)

Turbo: Super Stunt Squad (Wii)
Turbo Super Stunt Squad - це незвичайний гоночний проект, створений за мотивами мультиплікаційного фільму Turbo від DreamWorks Animation. Вам належить взяти під контроль одного з персонажів мультфільму, і провести його до перемоги на трасі. Кожен персонаж має унікальний стиль водіння.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 806

LEGO The Lord of the Rings (NINTENDO Wii) PAL

LEGO The Lord of the Rings (NINTENDO Wii) PAL
LEGO The Lord of the Rings - На просторах «кубічний» Середзем'я гравцям належить битися з армією рядових орків і їх ватажками урук-хаямі, перемогти в чесному поєдинку з могутніми демонами балрогами і вижити в битві з назгулами, очолюваними легендарним Королем-чародієм Ангмара. Але це лише поверхня. Гравець зможе надіти Кільце Всевладдя і увійти в сутінковий світ Кольценосцев, збирати, а також самостійно створювати та комбінувати екіпіровку, викувану з міфріла в місцевій кузні. На додаток до цього в LEGO The Lord of the Rings гравці зможуть заволодіти легендарним зброєю і магічними предметами - ельфійськой мотузкою, історичними мечами, луками і навіть Фіалом Галадріель, в якому зберігається світло Эарендила.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 733

Transformers: Ultimate Battle Edition (Wii)

Transformers: Ultimate Battle Edition (Wii)
Transformers Cybertron Adventures присвячена подіям, що передували першим контактам роботів з Людством, про одвічну боротьбу Автоботів з Десептіконамі за планету Кібертрон. Гра, на відміну від попередніх частин, буде виконана в стилістиці коміксів, і дозволить гравцям спробувати себе як в ролі автобота, так і в ролі десептикона.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 994

Ben 10: Omniverse 2 (Wii)

Ben 10: Omniverse 2 (Wii)
Ben 10: Omniverse 2 - нова глава однієї з найпопулярніших в світі історій. Приготуйтеся до абсолютно нового пригоди, відправитися в яке вам належить разом з Беном і його вірним Омнитриксом. Протиставте міць дружніх прибульців загарбникам з космосу. Разом з творцем Омнітріксу Азимусом вирушайте на борт бойового корабля инкурсианцев. Боріться, уникайте пасток, ведіть погоню і йдіть від переслідування. Вас чекають тільки самі захоплюючі пригоди!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1095

Teenage Mutant Ninja Turtles (Wii)

Teenage Mutant Ninja Turtles (Wii)
Екшен Teenage Mutant Ninja Turtles заснований на анімаційному серіалі каналу Nickelodeon. Вам належить допомогти чотирьом знаменитим Черепашкам-ніндзя протистояти черговим капостям Шредера і Крэнга. Лиходії хочуть підірвати мутагенні бомби в Нью-Йорку, щоб перетворити його жителів в безмозких мутантів, і тільки Леонардо, Рафаеля, Донателло і Мікеланджело вистачить сил їх зупинити.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 881

Teenage Mutant Ninja Turtles: Smash-Up (Wii) PAL

Teenage Mutant Ninja Turtles: Smash-Up (Wii) PAL
Ніндзя-черепашки святкують 25-й день народження! Організатором свята виступила компанія Ubisoft, яка створила унікальне акробатичне шоу за участю уславлених майстрів бойових мистецтв під назвою Teenage Mutant Ninja Turtles: Smash-Up - першу гру про ніндзя-черепашок, не спирається на комікси, мультсеріали та художні фільми. Розробити ювілейну гру доручили авторам популярного файтинга Super Smash Bros. Brawl, які запросили в співавтори самого Пітера Лерда, одного з творців героїчних черепашок.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 919

SpongeBob SquarePants: Plankton's Robotic Revenge (Wii)

SpongeBob SquarePants: Plankton's Robotic Revenge (Wii)
SpongeBob SquarePants: Plankton's Robotic Revenge продовжує пригоди знаменитого Губки Боба Квадратні Штани. Як правило, його головний ворог, Шелдон Планктон придумав новий план викрадення рецепта крабсбургеров. Для цього він створив цілий легіон величезних роботів, і тепер нашому героєві разом з друзями Патріком, Сквидвардом, Сенді і містером Крабсом належить виступити проти них.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 815

Brave (2012/Wii/ENG)

Brave (2012/Wii/ENG)

Головна героїня нової гри Brave: The Video Game - дочка правителя Шотландії Фергюса і його дружини Элиноры, віртуозна лучниця Меріда. Принцеса вибирає шлях у житті чи батьків, і одного разу, відмовившись дотримуватися давні традиції, кидає виклик всесильним шотландським кланам і їх правителям: неповоротному лордові МакГаффину, похмурому лордові Mac і вічно роздратованого лордові Дингволлу. Необачні дії Меріди можуть втягнути країну в хаос, і тоді вона вирішує відправитися за порадою до неординарною отшельнице. Але та, замість надання допомоги, накладає на принцесу надзвичайно небезпечне закляття. Перемогти могутнє чаклунство буде вкрай важко, і молодий принцесі доведеться сподіватися лише на власну сміливість.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 819
Назад Вперед