» » » Teenage Mutant Ninja Turtles: Smash-Up (Wii) PAL

Teenage Mutant Ninja Turtles: Smash-Up (Wii) PAL

Teenage Mutant Ninja Turtles: Smash-Up (Wii) PAL
REL Date: 29/09/2009
Platform: Wii
Game Type: Action
Region: PAL
Release Type: Full DVD
Image Format: ISO
Language: ENG GER FRA ITA SPA
DL File Size: 3.73 GB

Ніндзя-черепашки святкують 25-й день народження! Організатором свята виступила компанія Ubisoft, яка створила унікальне акробатичне шоу за участю уславлених майстрів бойових мистецтв під назвою Teenage Mutant Ninja Turtles: Smash-Up - першу гру про ніндзя-черепашок, не спирається на комікси, мультсеріали та художні фільми. Розробити ювілейну гру доручили авторам популярного файтинга Super Smash Bros. Brawl, які запросили в співавтори самого Пітера Лерда, одного з творців героїчних черепашок.

В результаті вийшла видовищна гра з оригінальною історією і неймовірно захоплюючим багатокористувацьким режимом (до 4 гравців). Несподівані повороти сюжету і сюрпризи до 25-річчя легендарних героїв - Teenage Mutant Ninja Turtles: Smash-Up стала чудовим подарунком для шанувальників ніндзя-черепашок.

Особливості гри:
Широкий вибір класичних героїв всесвіту черепах-ніндзя, що володіють унікальним набором акробатичних трюків, бойових навичок і озброєння.
Режим сюжетного проходження для гравців-одинаків; багатокористувацькі режими (турнір, загальне бій та інші) для дружніх компаній.
Цікава історія і яскраві поєдинки для новачків; унікальні комбо і секретні особливі атаки для досвідчених майстрів віртуальних бойових мистецтв.
Інтерактивні рівні з рухомими елементами, наповнені живою флорою і фауною.
Добре заховані на рівнях і в міні-іграх панцирі дадуть святкові бонуси наглядовою гравцям - долучіться до зоряним моментів 25-річної історії черепашок-ніндзя.
Абсолютно новий сюжет від Пітера Лерда, одного з творців ніндзя-черепашок!
Teenage Mutant Ninja Turtles: Smash-Up (Wii) PAL
Teenage Mutant Ninja Turtles: Smash-Up (Wii) PAL

Перегляди: 792 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.