Ben 10: Omniverse 2 (Wii)

Ben 10: Omniverse 2 (Wii)
REL Date: 10.11.2013
Platform: WII
Format: ISO
Source: DVD
Region: USA
Game Type: Action
Publisher: Namco Bandai
Languages: English
DL File Size: 4.50 GB

Ben 10: Omniverse 2 - нова глава однієї з найпопулярніших в світі історій. Приготуйтеся до абсолютно нового пригоди, відправитися в яке вам належить разом з Беном і його вірним Омнитриксом. Протиставте міць дружніх прибульців загарбникам з космосу. Разом з творцем Омнітріксу Азимусом вирушайте на борт бойового корабля инкурсианцев. Боріться, уникайте пасток, ведіть погоню і йдіть від переслідування. Вас чекають тільки самі захоплюючі пригоди!

Особливості гри Ben 10: Omniverse 2

Особисто прийміть участь в абсолютно новому пригоді від авторів мультсеріалу і бийтеся з инкурсианцами.
У вашому розпорядженні головний герой історії Бен і, звичайно ж, інопланетяни Омнітріксу. З їх допомогою вам належить зупинити навалу в цьому захоплюючому екшені з можливістю спільної гри.
Тільки для вас - десять інопланетних форм, у тому числі Крилатий, Рет і багато інших. І кожна з цих форм має унікальними здібностями і буде корисна як в бою, так і при вирішенні головоломок.
Відтепер ви зможете сортувати прибульців в Омнитриксе, розділяючи їх по швидкості і розміру, щоб мати можливість швидко вибирати того, хто необхідний саме зараз.
Боріться з армією инкурсианцев, використовуючи контекстно-залежну бойову систему, засновану на комбінованих атак, що дозволяє поєднувати здатності різних інопланетян у серії нищівних ударів.
Ben 10: Omniverse 2 (Wii)
Ben 10: Omniverse 2 (Wii)

Перегляди: 928 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.