Monster Trucks (2012/Wii/ENG)

Monster Trucks (2012/Wii/ENG)

Зустрічайте! - величезні шини, супер-потужні двигуни, машини монстри - все це в новій грі Monster Trucks для Nintendo Wii (ПК)! Приготуйтеся до руйнівної гонці, і реву потужних двигунів цих машин-монстрів, на відкритих і закритих треках, які готові знищити всіх і вся на своєму шляху. Ігровий світ у грі MonsterTrucks складається з безлічі деталей: пагорби, трампліни і руйнуються об'єкти.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1008

Glacier 3: The Meltdown (2012/Wii/ENG)

Glacier 3: The Meltdown (2012/Wii/ENG)

Вам належить пройти набагато більше смертельних і навіжених перегонів. З'явилися нові суперники, їх транспортні засоби стали швидше і обладнані новим більш бронебійним зброєю. Кожен суперник думає, що їх машина краще всього обладнана всякими примочками, що вона приведе їх до перемоги і великим грошового призу. Не дайте їм засумніватися що Ви краще і покажіть на все що здатні...
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 881

Ram Racing (2012/Wii/ENG)

Ram Racing (2012/Wii/ENG)

Ram Racing - Ніщо не втілює " економіка" і " ефективність", як легендарний бренд Ram. Тепер ви можете піднятися за кермо цього культового американського вантажівки і відправитися назустріч цим екстриму! Виберіть один з численних захоплюючих моделей, пристебніть ремені, педаль газу до межі, і перевірити можливості багаторазового переможця премії «Truck of the Year».
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 887

Скачать Maximum Racing: Super Karts (2011/Wii/ENG)

Скачать Maximum Racing: Super Karts (2011/Wii/ENG)

Отримай незабутні відчуття катаючись на картингах.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 887

Ben 10: Galactic Racing (2011/Wii/ENG)

Ben 10: Galactic Racing (2011/Wii/ENG)

Ben 10: Galactic Racing - гоночна гра від студії Monkey Bar Games. Бен і компашка інопланетян: Кевін, Гвен і інші, розсікаючи на зорельоті, борються за краще швидкісне час в Галактиці. За кермом карта кожен з них індивідуальний, тому що володіє особливими силами та здібностями. Гонки в Ben 10: Galactic Racing проходять на п'яти різних планетах. Більш того, 25 складних трас і 30 різноманітних картов роблять гру для консолі NINTENDO Wii насиченою і різноманітною. Щоб додати гостроти в високошвидкісні змагання, Бен повинен не тільки відстоювати титул блискучого гонщика, збираючи різні трофеї, але і захищати свою планету від злісних прибульців.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1016

Bigfoot: King Of Crush (2011/Wii/ENG)

Bigfoot: King Of Crush (2011/Wii/ENG)

ви машини і побий рекорд Bigfoot.Теперь в 3D.Вы зможете тиснути і метал і стекло.Докажите, що ви лучший.Для вас на вибір 15 машин реально існуючих марок, 12 персонажів на вибір, грайте і отримаєте бонысы, додаткові приналежності до машин.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1247

Maximum Racing: Sprint Cars (2011/Wii/ENG)

Maximum Racing: Sprint Cars (2011/Wii/ENG)

Sprint Cars - Іноді вдала гонка - це коли ти просто добираєшся до фінішної межі! Гонки по бруду на швидкостях понад 200 кілометрів на годину - ось справжня перевірка для професійних водіїв! Автомобілі, що мчаться впритул один до одного і неймовірно небезпечні зіткнення - ось що чекає вас на трасі. Ви почнете кар'єру молодим гонщиком з маленького містечка і закінчите її, ставши національною легендою. Втисніть педаль в підлогу, але пам'ятайте, що будь виліт з траси - це втрата грошей за гарне місце на фініші!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 292

Mario Kart Dragon Road (2011/Wii/ENG)

Mario Kart Dragon Road (2011/Wii/ENG)

Модифікована гра Mario Kart Wii
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1063

NASCAR 2011: The Game (2011/Wii/USA/ENG)

NASCAR 2011: The Game (2011/Wii/USA/ENG)

Опис:
Симулятор відомої заокеанської гоночної серії. Візитною карткою гри стане просунута система ушкоджень - аварії стануть видовищними і детальними. При цьому зіткнення, як і годиться, будуть впливати не тільки на зовнішній вигляд автомобіля, але і на його поведінку. Гра взагалі вражає увагою до дрібниць - скажімо, дим і грязюка будуть заляпував вітрове скло. Дочекайтеся піт-стопа - там вам усе очистять
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 917

Maximum Racing Rally Racer (2011/Wii/ENG)

Maximum Racing Rally Racer (2011/Wii/ENG)

Rally Racer - це відмінні ралійні перегони для консолі Wii. Rally Racer пропонує гравцям сісти в ралійний спортивний автомобіль, відчувши його управління, і перевіривши свої навички водіння на екстремальних гоночних спец-ділянках трас. Перед участю в чемпіонаті гравці зможуть випробувати всі заїзди в режимі тренування. Прокачує і робіть тюнінг свого авто. Покажіть свій гідний досвід у ралійних перегонах.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 967
Назад Вперед