Jewel Quest Trilogy (2011/Wii/ENG)

Jewel Quest Trilogy (2011/Wii/ENG)

Три гри, самих полпулярних в багатьох сім'ях, тепер можна придбати в такій новій дорогоцінної упаковці. Грайте за Емму або Руперта, які були в минулих іграх серії Jewel Quest.С подказкамі ви повинні будете знайти камінь, який довершить весь набір дорогоцінних камней.Поіскі продолжаються з Рупертом.Он доводить, що камінь належить його сімейному древу і що він законний власник камня.Путешействуйте по всьому світу, щоб відшукати камінь і довести його права на трон.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1086

Wheel Of Fortune (2010/Wii/ENG)

Wheel Of Fortune (2010/Wii/ENG)

Wheel Of Fortune - Американське "Поле чудес". Крутимо "барабан", вгадуємо слова - все як завжди.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1039

Princess Isabella: A Witch's Curse (2010/Wii/ENG)

Princess Isabella: A Witch's Curse (2010/Wii/ENG)

Принцеса повертається додому з прогулянки і знаходить замість рідного замку похмурі руїни. Маленька фея, яка зуміла сховатися і не потрапила в задзеркалля, розповідає їй про те, що сталося. Вони вирушають збирати осколки і відновлюють розбиті відьмою дзеркала, випускають на волю дворецького, кухаря, садівника, няню, чар одну за одною всі кімнати в замку. Поступово з'ясовується, що ця історія почалася дуже, дуже давно ...
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1000

Pictionary (2010/Wii/ENG)

Pictionary (2010/Wii/ENG)

Грайте в гру Pictionary як ніколи раніше з новим гаджетом для NINTENDO Wii - uDraw GameTablet. Захоплюючі нові способи гри перевертає класичну настільну гру з ніг на голову. Думай, малюй, відгадувати! Відмінна гра для великої і маленької такої компанії. Чому? Та тому що весела, запальна і не без сенсу. Якщо грати в неї англійською мовою, тобто також шанс значно розширити словниковий запас. Ми сміливо зараховуємо Pictionary до тієї ж категорії, що й всесвітньо популярний Scrabble.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1023

Dood's Big Adventure (2010/Wii/ENG)

Dood's Big Adventure (2010/Wii/ENG)

Гра для оригінального контролера uDraw GAMETABLET. Персонажами цієї барвистої аркади ми управляємо за допомогою планшета і олівця.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1158

iCarly 2: iJoin The Click!(2010/Wii/ENG)

iCarly 2: iJoin The Click!(2010/Wii/ENG)

Карлі могла бути звичайною восьмикласниця, але справа в тому, що навколо неї постійно знаходяться її друзі Сем і Фредді, які допомагають їй модерувати Інтернет-Шоу.Она живе зі своїм братом Семом в майстерні художника, а їхні батьки живуть за кордоном. Звичайно вона повинна і встигати ще вчитися в школе.Думаете це так просто? Грай просто в серіал на Nintendo Wii.Создай свої інтернет-сайт і свою власну інтернет-шоу.Не забувай стежити за Феномметром твого шоу.Еслі твоє шоу не буде привертати уваги мас, то ти можеш його відключити і створити нове шою, яке буде популярнее.Так ж вас чекають безліч аркадних міні-ігор.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1378

Minute To Win It (2010/Wii/ENG)

Minute To Win It (2010/Wii/ENG)

Minute to win it - телегра, в якій кожен учасник може заробити до $ 1 мільйон, зігравши в 10 ігор.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1044

Remington Super Slam Hunting Africa (2010/ENG)

Remington Super Slam Hunting Africa (2010/ENG)

Remington Super Slam Hunting Africa - Рушайте в найглибші нетрі Африки збройні віртуальним арсеналом важкого вогнепальної зброї та обладнання! Відчуйте себе справжнім мисливцем, досліджуючи 35 складних місій в різній місцевості та умовах. Охотьтесь більш ніж на 15 різних тварин, птахів і падальщики. Стріляйте здалеку, поціляйте в голову і вбивайте небезпечних хижаків до того як вони помітять вас і нападуть. Вибирайте зброю в залежності від ситуації, щоб набрати якомога більше очок.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1281

Epic Mickey (2010/Wii/ENG)

Epic Mickey (2010/Wii/ENG)

Сюжет гри розгортається навколо "забутих" диснеївських персонажів. Похмурі герої давно забутих мультфільмів знову "оживають" у темному і недружній світі, заповненому зламаними механізмами. В якості головного лиходія виступає найперший мультперсонажу Дісеня - Щасливий Кролик Освальд (Oswald the Lucky Rabbit). Будучи забутим усіма, він об'єднує під своїм керівництвом жителів темного світу заради помсти мишу, що витіснив його з місця символу, ікони компанії Дісней.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1104
Назад Вперед