» » » Epic Mickey (2010/Wii/ENG)

Epic Mickey (2010/Wii/ENG)

Epic Mickey (2010/Wii/ENG)

Сюжет гри розгортається навколо "забутих" диснеївських персонажів. Похмурі герої давно забутих мультфільмів знову "оживають" у темному і недружній світі, заповненому зламаними механізмами. В якості головного лиходія виступає найперший мультперсонажу Дісеня - Щасливий Кролик Освальд (Oswald the Lucky Rabbit). Будучи забутим усіма, він об'єднує під своїм керівництвом жителів темного світу заради помсти мишу, що витіснив його з місця символу, ікони компанії Дісней.
Освальд звільняє пляму-Фантома (Phantom Blot, антагоніст Міккі, вперше з'явився в коміксі 1939 року "Mickey Mouse Outwits The Phantom Blot", в якому Шеф О'Хара наймає Міккі для упіймання небезпечного злочинця, власне, і називає себе плямою-Фантомом); останній проникає у Всесвіт Діснея і починає руйнувати її, використовуючи чорні чорнила і змішування фарб (це помітно в "розмитих" ігрових артах).
Міккі повинен врятувати свій світ, виправляючи те, що накоїв Клякса: для цього він буде використовувати "художній набір інструментів" таких, як кисті, розчинник, стірательние гумки і олівці - з їх допомогою він буде відновлювати "артворкі", малюнки до їх первісного стану ; схожий прийом використовувався в грі Okami.
Вся гра - про мистецтво і дослідженні світу. Гравці також побачать Міккі в радикально новому іміджі - таким знаменитого мишеняти ще ніхто не бачив. "Інсайдерські іточнікі" повідомляють, що зовнішність Міккі буде "у ще більш ретро-стилі, ніж початковий його обличчя".

Назва: Epic Mickey
Жанри: Аркада
Мова Інтерфейсу: Англійська
Рік випуску: 2010
Розробник: Junction Point Studios
Видавець: Disney Interactive
Розмір файлу: 3.94 Gb
Формат файлу: ISO
Регіон: PAL
Платформа: Wii
Epic Mickey (2010/Wii/ENG)

Epic Mickey (2010/Wii/ENG)

Перегляди: 997 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.