Pandora's Tower (2012/Wii/ENG)

Pandora's Tower (2012/Wii/ENG)


Нова рольова гра від видавця Nintendo нарешті побачила світло в Японії і Европе.Нам обіцяють наполненую екшеном рольову гру, боремося з босами у вигляді страшних монстрів і креатур, у нашому розпорядженні Меч, Сокиру і Ланцюг у вигляді оружия.В грі за сюжетом молодий персонаж Ganbarion прагнути позбутися від страшного темного закляття.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 880

Pandora's Tower (2012/PAL/Multi5/Wii)

Pandora's Tower (2012/PAL/Multi5/Wii)

Про Гру: Страшне прокляття перетворює дорогого вам одного в страшне чудовисько, і тільки ви можете зняти його - захоплююча пригода чекає вас в стильній похмурою грі Pandora's Tower для Wii.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 896

Rune Factory: Tides of Destiny (2011/Wii/ENG)

Rune Factory: Tides of Destiny (2011/Wii/ENG)

Азель і Соня, 2 одного на все життя. Вони насолоджувалися спокійним життям на острові Finith, поки всіх не вразило таємничим прокляттям. Вранці вони просыпаються і розуміють,що їхні душі спіймані в пастку і що більше вони не распоряжаються своїм тілом. Острів Finith просто зник ,замість нього появиласй острів заповнений повністю незнайомими людьми. Тільки досліджуючи острів ви зможете розгадати таємницю цього прокляття. Для пошуків Азели і Соні ви зможете вибирати персонажі, так само є можливість осідлати здорового голема Ymir, за допомогою якого ви зможете долати величезні расстояния.Играйте як хлопця або дівчини. У вас багато завдань, застидайтесь все, почніть з села, застидайтесь в'язниці зі страшними монстрами, безліччю золота і різними босами.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1030

Disney Channel All Star Party (2010/Wii/ENG)

Disney Channel All Star Party (2010/Wii/ENG)

Гра розроблена виключно для консолі Nintendo Wii, Disney Channel All Star Party забезпечить Вам справді захоплюючі враження і дозволяє зіграти в більш ніж 30 міні-ігор, побувати в різних місцях і взаємодіяти з персонажами з ваших улюблених Disney Channel шоу, включаючи Sonny With A Chance, Wizards of Waverly Place і JONAS LA, як ніколи раніше!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1306

New Carnival Games (2010/Wii/ENG)

New Carnival Games (2010/Wii/ENG)

Шановна публіка! Приймайте участь у карнавальних іграх на Wii! Уразите дам своєю силою, поборів клоуна Бонзе руками! Уразите всіх влучністю в качиної полювання! На твоєму карнавалі всі знайдуть багато веселощів і незабутні враження!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1299