Cabela's African Adventures (Wii)

Cabela's African Adventures (Wii)
Симулятор полювання в повністю відкритому світі, де гравцеві випадає можливість відправитися до Африки і зустрітися з самими кровожерними представниками фауни. У цій частині віртуальний світ більш ніж в п'ять разів перевершує те, що було реалізовано у попередніх іграх Cabela's для консолей. При цьому є можливість використовувати транспорт для швидкого переміщення. У Cabela's African Adventures представлено два режими - Сафарі, де гравцеві необхідно виконувати ряд поставлених завдань, і Тир з підтримкою ігрових аксесуарів Top Shot Elite і Top Shot Fearmaster.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 781

Cabela's Big Game Hunter 2012 (2011/Wii/ENG)

Cabela's Big Game Hunter 2012 (2011/Wii/ENG)

Справжні мисливці на Wii завжди любили серію ігор Big Game Hunter. Тепер Cabela пропонує нову непереборну гру, яка вперше виходить з такими властивостями вперше на Wii.Теперь у вас для полювання 24 види північно-американських видів животных.Играйте в режим каррьеры або в режимі швидкої гри. 3десь вас чекають реалістичні 3-х мірні (3D) моделі тварин. Моделі тварин тепер можуть відображати навіть стать і вік животного.3десь задіяна новітня технологія для створення гри - тепер у тварин включено всі - їх звички, час писання (т.е. реальне час,коли вони виходять харчуватися або на полювання),так же нова особливість гри - Bullet-Cam (Камера-Куля) за допомогою якої ви зможете точно бачити,куди ваша куля летить і чи потрапить вона в ціль, прилад нічного видения.Так ж вас чекає тут будиночок мисливця з кімнатою для трофеїв плюс просунута системи отримання призів і виграшів. Вас чекають тут 32 карт для гри від Монтани до Північного Техаса.Большой вибір зброї , човнів, машин, повного спорядження та одягу для полювання і багато іншого.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 998

I Love Horses: Rider's Paradise (2011/Wii/ENG)

I Love Horses: Rider's Paradise (2011/Wii/ENG)

Зроби свої мрії явними, тому що ви перебуваєте в Раю Наїзників - Riders Paradise. Грайте роль Наталі, нову студентку. Вчіться їздити на конях і піклуватися про них. Візьміть участь у верховій їзді або в змаганнях. Так само в грі ви знайдете 20 міні-ігри для всієї родини, такі як Table Soccer, Ladder Golf, Air Hockey, Smack-a-Білки, Table Tennis, Ring Toss, Chinese Checkers, Alley Ball, Стріли та інші.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1153

Cabela's Dangerous Hunts 2011 (2010/Wii/ENG)

Cabela's Dangerous Hunts 2011 (2010/Wii/ENG)

Cabela's Dangerous Hunts 2011 - Колись популярний симулятор полювання, перекваліфікувався в сюжетний шутер від першої особи. Головний герой - молодий хлопець на ім'я Коул Рейнсфорд приїжджає в Африку на полювання і приєднується до групи, яка займається відстрілом диких і лютих тварин тероризують людські поселення. Вас чекає захоплююча історія повна загадок і секретів, самі кровожерливі тварини, більше тридцяти стрілецьких галерей, спільна гра в режимі мультиплеер і головна фішка нової гри на Wii - підтримка контролера Top Shot Elite, використання якого подарує масу приємних вражень.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 930

Busy Scissors (2010/Wii/ENG)

Busy Scissors (2010/Wii/ENG)

Симулятор перукаря для консолі Wii.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1408

Remington Great American Bird Hunt (2010/Wii/ENG)

Remington Great American Bird Hunt (2010/Wii/ENG)

Гра Remington Great American Bird Hunt, що оповідає про нелегкі трудові будні мисливця на пернату дичину. Полювати будемо з допомогою дробовиків фірми Remington Arms (див. назва). 60 рівнів, різноманітні ландшафти і погодні умови, маса дичини; за успішно виконані завдання - близько 50 видів премій і бонусів. Плюс до того багатокористувацький режим, розрахований на чотирьох гравців. Підтримка Wii Zapper також з нами.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1282

Cabela's Big Game Hunter 2010 (2010/Wii/ENG)

Cabela's Big Game Hunter 2010 (2010/Wii/ENG)

Cabela's Big Game Hunter 2010 вам надається можливість пополювати на різні різновиди оленя, диких тварин і птахів. У процесі ви заробляєте окуляри, відкриваєте нові території, здібності та обладнання, яке зробить полювання ще більш цікавим. Cabela's Big Game Hunter 2010 новітня гра з серії відмінних мисливських симуляторів з приголомшливою реалістичністю і величезною різноманітністю. Це лутше симулятор полювання на сьогоднішній день.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1457

Just Dance: Kids (2010/Wii/ENG)

Just Dance: Kids (2010/Wii/ENG)

У Ubisoft вирішили, що дорослі люди перед телевізором вже натанцювалися, пора взятися і за їхніх дітей. Нехай вони тепер танцюють з контролером в руках.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1251

Get Fit With Mel B (2010/Wii/ENG)

Get Fit With Mel B (2010/Wii/ENG)

Тепер можна стежити за своїм здоров'ям, не виходячи з дому - завдяки використанню новітніх ігрових технологій PlayStation Move і Xbox Kinect. Разом з першим найбільшим фітнес-клубом у світі, була розроблена програма відповідних рекомендацій з харчування, фітнес-вправ і навчальними планами. Мел Бі, екс-Spice Girl і тренера Fitness First, проведуть вас через тренування, і допоможуть вам на вашому шляху до здоров'я і благополуччя! Тренуйтеся із Мел Бі, як тренуються в Голлівуді! Завдяки своїй енергії й досвіду Fitness First, для вас відкриється нова ера благополуччя ...
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1168

EA Sports Active 2 (2010/Wii/ENG)

EA Sports Active 2 (2010/Wii/ENG)

EA SPORTS Active 2 - це система ефективних тренувань на базі нових спортивних програм. Програма розділена на три етапи і розрахована на дев'ять тижнів занять, що забезпечують мотивацію користувачів і досягнення поставлених цілей. Урізноманітнити тренування допоможуть додаткові міні-програми. Особистий тренер EA SPORTS Active буде контролювати хід тренувань, давати поради по оптимальному виконанню вправ і підтримувати користувачів під час занять.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1319
Назад Вперед