Battle vs. Chess (Wii)

Battle vs. Chess (Wii)
Battle vs Chess - незвичайна гра в шахи з елементами екшену. SouthPeak вирішила розвинути давню ідею схрещення шахів/екшену і випустити гру BvC - ремейка колись культової Battle Chess. Фігури в грі будуть не тільки пересуватися по дошці, але і хоробро битися один з одним. При цьому в Battle vs. Chess з'явиться режим Action Mode, в якому гра перетвориться в справжній файтинг - гравець зможе взяти управління фігурою в свої руки і довести, що пішак часом може бути сильніше ферзя.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 935

Angry Birds: Star Wars (Wii)

Angry Birds: Star Wars (Wii)
Гидким свиням тепер мало смачних і поживних свіжих яєць. Тепер, коли у них є космічна Імперія, їх мета - вся Всесвіт... Але є і ті, хто встане у них на шляху. Адже Злі птахи набули Чинності джедая! Світ Angry Birds і культові «Зоряні війни» об'єдналися на радість шанувальників обох франшиз. Пригоди войовничих пернатих в далекій-далекій галактиці вже оцінили користувачі мобільного та PC-додатки, завантаженого більше 100 мільйонів разів. Тепер до армії повстанців можуть приєднатися власники ігрових консолей Wii.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 793

Battleship (2012/Wii/ENG)

Battleship (2012/Wii/ENG)

Ця гра занурить вас з головою в битву проти иностраной погрози на воде.Речь йде про битві на океані біля Гавайських островов.Против загрозу людству на цих островах був зведений купол, який лінза відзеркалює всі сигналы.Вы солдатів американської армії воено-морського флоту Коул Матис.Вы повинні надати всю помощьи всі сприяння для виконання задания.Обнаружьте національну загрозу і ліквідуйте ее.3десь ви зможете взяти контроль в реальному часі над своїми юнітами і битися проти злісних пришельцев.Игра створена по однойменному фільму компанії Universal Pictures.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1020

Defendin de Penguin (2010/Wii/ENG)

Defendin de Penguin (2010/Wii/ENG)

Defendin De Penguin призводить пінгвінів в класичний гаймплей в жанрі Tower Defence Strategy.В рідному селі стало для пінгвінів опасно.Создайте барикади і укриття, проведіть штурми, відбийте атаки нападаючих голодних особин, які хочуть відібрати всі складські запаси їжі на зіму.Спасіте пінгвінів і простежте , що вони зможуть пережити цю зіму.Спеціально для гри розроблено різне смішне зброю - Башта Сніжків, Крижані Брили-MG та ін Це перша стратегія в реальному часі для підлітків від 12 років і старше.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1089

Sid Meier's Pirates (2010/PAL/ENG/Wii)

Sid Meier's Pirates (2010/PAL/ENG/Wii)

Sid Meier's Pirates - це стратегія в реальному часі, з елементами аркади на консолі Wii. Події відбуваються у XVII столітті. Часи, породили безліч легенд і стали основою для історичних романів. Час, коли в океані і морях безроздільно панували шляхетні пірати. Гравці зможуть стати одним з піратів, проживши бурхливу, наповнену яскравими фарбами життя, і ввійти в історію, ставши знаменитим, удачливим і галантним піратським капітаном. Здобувають собі корабель на смак і колір, набирайте команду з відчайдушними головорізами, і вирушайте на пошуки багатства, слави і пригод у морях і океанах
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1546

Harvest Moon: Animal Parade (2010/Wii/ENG)

Harvest Moon: Animal Parade (2010/Wii/ENG)

У грі In Harvest Moon: Animal Parade божественне дерево, яке стояло посередині рекі.На ньому жила Богиня Урожая.Ее сили почали згасати, а з ним і урожаі.Люді стали не довірять більшою їй і почали залишати ті места.Богіна Урожаю вважає, що врятувати її силу зможе лише Король Урожаю, а так само відновити землю і зробити все, як і прежде.Ігрок повинен буде за допомогою магічних дзвіночків викликати Короля Урожаю, щоб той врятував їх народ.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1223

Worms: Battle Islands (2010/Wii/ENG)

Worms: Battle Islands (2010/Wii/ENG)

Підготуйте до битви своїх черв'яків в Worms: Battle Islands. Візьміть під контроль секретну базу черв'ячків на острові і нанесіть поразки своїм ворогами. Гра виконана в класичному 2D режимі, з мультяшним насильством. Створіть свій власний зброю масового знищення в збройовому цеху за допомогою "technology crates", які можна збирати протягом одиночній кампанії. Гра містить безліч функцій, включаючи: багатокористувацьку підтримку, 5 мультіплєєрних режиму, 60 місій для одиночної гри.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1148

Worms: Battle Islands (2010/ENG/Wii/PAL)

Worms: Battle Islands (2010/ENG/Wii/PAL)

Про Гру:
Візьміть під своє управління секретну базу черв'ячків, розташовану на острові, і знищіть всіх ворогів. Створюйте свою власну зброю в збройовому цеху, використовуючи «технологію ящиків», які можна зібрати під час проходження однокористувацьких місій. Worms: Battle Islands містить безліч функцій, включаючи п'ять багатокористувацьких режимів, 60 одиночних місій, можливість давати імена черв'ячків і одягати їх.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1164

The Sims 3 (2010/PAL/ENG/Wii)

The Sims 3 (2010/PAL/ENG/Wii)


Про Гру: У реальності кожній людині дано прожити лише одне життя. Але за допомогою The Sims 3 це обмеження можна зняти! Вам вирішувати - де, як і з ким жити, чим займатися, ніж прикрашати і облаштовувати свій будинок. The Sims 3 - це унікальний імітатор життя, взяв і примножити все найкраще з попередніх епізодів легендарної серії. Третя частина стирає кордони і знищує умовності! Якщо раніше весь світ як ніби ділився на окремі замкнуті ділянки, то тепер він єдиний і величезний. Уявіть, що довгі роки ви жили в великому, затишному, але все-таки будинку, а потім раптом відкрилися двері на вулицю. The Sims 3 відкриває перед вами місто нового покоління - яскравий, гарний і повний неймовірних сюрпризів. Зробіть крок в нього, і віртуальна життя заграє новими фарбами!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 2328