Test Drive Unlimited 2 (XBOX360)

Test Drive Unlimited 2 (XBOX360)
Test Drive Unlimited 2 - це онлайн гонки, в яких однак є можливість одиночної гри. Test Drive Unlimited 2 змішує одиночний досвід з багатокористувацьким. Так само гравців чекають: відкритий світ, реалістичні автомобілі, пошкодження транспортних засобів, новий острів для дослідження, погодні ефекти, зміна дня і ночі. Найголовнішою "фішкою" ігри є особливість, яку автори з Eden вигадали спеціально для TDU 2 - M. O. O. R. (Massively Open Online Racing). З допомогою цієї функції розробники і хочуть поєднати мультиплеєрну версію гри з сінглплеерной, і таким чином, світ гри завжди буде живим, причому ви завжди зможете вийти в онлайн і приєднатися до своїх друзів і колег - змагатися з ними, обмінюючись машинами і допомагаючи їм виконувати будь-які випробування, і все це - не відриваючись від проходження основної сюжетної лінії та одиночного режиму.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 936

Disney Universe (XBOX360)

Disney Universe (XBOX360)
Здійсніть незабутню подорож у всесвіті, створеної за мотивами анімаційних і художніх фільмів Disney і Disney/Pixar. Вибирайте костюм улюбленого героя і вперед, назустріч пригодам! Застидайтесь різні світи, вирішуйте дотепні головоломки, боріться з лиходіями і чудовиськами, використовуючи особливі навички, вміння та предмети, якими володіє ваш персонаж. Виконуючи завдання, збирайте монети, отримуйте всілякі бонуси і нові костюми.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 930

Vanquish (XBOX360)

Vanquish (XBOX360)
Гра Vanquish - це абсолютно новий науково - фантастичний проект, де гравців чекає чадний шутер, з дуже динамічною і бойовою системою, в супроводі з цікавою сюжетною лінією.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 786

Anarchy Reigns (XBOX360)

Anarchy Reigns (XBOX360)
Ця гра перенесе нас в атмосферу майбутнього. Планету роздирають війни, всюди смертоносні віруси, анархія, держави прагнуть урвати у землі останні ресурси. Даний беззаконня, стане ще сумасброднее, коли ви зійдетеся в жорстоких сутичках з ворогами. Остання надія людства - нанотехнології, кибермашины. Саме вони допоможуть світу вижити в такій непростій ситуації.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 750

50 Cent: Blood on the Sand (XBOX360)

50 Cent: Blood on the Sand (XBOX360)
50 Cent: Blood on the Sand - сиквел до шутера від третьої особи 50 Cent: Bulletproof. На цей раз нашому героєві належить відправитися на схід, щоб повернути легендарний череп, інкрустований діамантами, відібраний кримінальним угрупованням. Однак наївні хлопці і не підозрювали, що популярний реп виконавець добре звертається не тільки з мікрофоном, але і зі всілякими гарматами. 50 Cent разом зі своїми товаришами з G-Unit розв'язують війну на території двох країн. Мета всього цього - повернути вкрадене і помститися кривдникам. У грі 50 Cent: Blood on the Sand вас чекають жорстокі перестрілки, захоплюючі погоні і «фірмова» музика.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 741

Castlevania: Lords of Shadow (XBOX360)

Castlevania: Lords of Shadow (XBOX360)
Головного героя Castlevania: Lords of Shadow звуть Габріель Бельмонт (Gabriel Belmont), і він озброєний Хрестом битви (Combat Cross). В той момент, коли настав апокаліпсис, Земля опинилася під владою сил Темряви і могутніх Лордів тіней. За знищеним країнам ходили душі померлих, а загадкові істоти добивали тих, що вижили. Вам належить стати відважним Габріелем - одним з представників Братства Світла, таємної організації священних воїнів, які захищають світ від демонів.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 766

Singularity (XBOX360)

Singularity (XBOX360)
Singularity для Xbox 360 - шутер від 1-го особи, в якому ви будете грати за пілота американського літака - Ренко. Під час розвідувального польоту над територією Росії його літак потрапляє в якесь силове поле і розбивається, а сам він виявляється на невідомому острові, та й ще за ним починають вести полювання російські солдати. Відмінна риса цього шутера в тому, що у ваших руках виявляється пристрій тимчасової маніпуляції, його-то і хочуть у вас відібрати росіяни. За допомогою цього пристрою ви можете керувати часом:. перемотувати його вперед або назад, зупиняти або робити сильний тимчасової кидок. З допомогою перемотування часу ви можете зістарити ворога або, навпаки, перетворити його в ембріон, а при впливі перемотування на предмети дозволяє прибрати їх з місця або навпаки зробити приграду. Природно крім маніпулятора часу ви зможете звертатися і з іншими видами зброї - пістолетами, автоматами й іншими.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 811

Motorcycle Club (XBOX360)

Motorcycle Club (XBOX360)
Motorcycle Club - Промчитеся по реалістичним трасах, перебуваючи за кермом будь-якого з 22 двох мотоциклів, створених провідними світовими виробниками. Створіть власну команду гонщиків і кидайте виклики іншим спортсменам, крок за кроком наближаючись до заповітного п'єдесталу переможців. В ході чергової спекотної гонки ви зможете в будь-який момент перемикатися між учасниками команди, що дозволить повністю контролювати шлях до перемоги. Якщо стало нудно битися з AI, завжди можна влаштувати мережеві баталії, покликавши в гру кількох друзів.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 868

The Crew (XBOX360)

The Crew (XBOX360)
Вирушайте в захоплюючу подорож по просторах Сполучених Штатів Америки в компанії вірних друзів - отримаєте масу задоволення. Творці не поскупилися на контент і врахували, що працюють для інтернет-покоління, тому The Crew - справжній прорив у світі автосимуляторів.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 804

Rugby 15 (XBOX360)

Rugby 15 (XBOX360)
Rugby 15 - гранично реалістичний спортивний симулятор з чудовою графікою, простими і точними елементами управління, просунутим які навчаються AI і озвучуванням, виконаним професійними коментаторами матчів. Все це дозволяє Rugby 15 зайняти гідне місце у своєму класі ігор. Ставайте біля керма офіційних клубів з найбільш престижних спортивних ліг: Aviva Premiership Rugby Pro 12, Top 14 Pro D2! Розділіть свою пристрасть до регбі з іншими фанатами за допомогою дощок лідерів та соціальних онлайн-функцій.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 772
Назад Вперед