Adventure Time: The Secret of the Nameless Kingdom (XBOX360)

Adventure Time: The Secret of the Nameless Kingdom (XBOX360)
Adventure Time: The Secret of the Nameless Kingdom - Це нова арканая гра від студії Little Orbit з елементами Екшену і РПГ в популярній мультиплікаційної всесвіту Adventure Time, основний ігровий процес якої поєднує в собі вирішення різноманітних головоломок і динамічний екшен, де потрібно битися з різними істотами на неймовірних локаціях. Дія гри розгортається в абсолютно новому королівстві, в якому гравці зустрінуть істот, ні разу не з'являлися ні в одному з епізодів мультсеріалу.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 745

The Voice (XBOX360)

The Voice (XBOX360)
The Voice: I Want You - гра за мотивами телепередачі «Голос». Правила влаштовані так само, як у телепередачі: спочатку потрібно пройти прослуховування, подолати відбірний раунд, а потім поборотися за перемогу у фіналі. В The Voice можна грати компанією до семи осіб: співати разом або змагатися один з одним.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 730

Pac-Man and The Ghostly Adventures 2 (XBOX360)

Pac-Man and The Ghostly Adventures 2 (XBOX360)
Улюблені герої знову з нами! Невтомний Пакмани його чудові друзі кидають виклик підступному лорду Битрейусу, чия примарна армія знову загрожує підкорити весь світ. Чи зможете ви подолати всі перешкоди, впоратися з небезпеками далекої подорожі і зупинити плани лиходія, поки не стало надто пізно? Скористайтеся абсолютно новими посиленнями і здібностями, щоб здобути вражаючу перемогу в новій захоплюючій аркадной грі за мотивами популярного мультиплікаційного серіалу!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 725

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments (XBOX360)

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments (XBOX360)
У новій грі Sherlock Holmes: Crimes & Punishments великий сищик відправиться розслідувати самі заплутані і складні справи в кращих традиціях романів Артура Конан Дойла. Дія буде відбуватися в XIX столітті в Лондоні і його околицях.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 714

The Testament of Sherlock Holmes (XBOX360)

The Testament of Sherlock Holmes (XBOX360)
The Testament of Sherlock Holmes - Продовження відомої пригодницької серії. 1898 рік. Лондон. Геніальний приватний сищик, гроза лондонського злочинного світу потрапляє в серйозну халепу. Всі отримані в ході поліцейського розслідування докази вказують на нього як на єдиного підозрюваного у новій справі про крадіжку і шахрайство.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 680

LEGO The Hobbit (XBOX360)

LEGO The Hobbit (XBOX360)
Сюжет «LEGO The Hobbit» охоплює події двох перших фільмів трилогії «Хоббіт» режисера Пітера Джексона. Разом з героями «Нежданого подорожі» і «Пустки Смауга» хоббітом Більбо Бэггинсом, чарівником Гендальфом Сірим, гномом Торіном Дубощитом і його вірними супутниками вам належить дивовижну подорож по казковому Средиземью - від затишного Шира до стародавнього гномьему королівству Еребор.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 790

Cabela's Big Game Hunter Pro Hunts (XBOX360)

Cabela's Big Game Hunter Pro Hunts (XBOX360)
Cabela's Big Game Hunter Pro Hunts - наступна частина в серії симулятора мисливця «Cabela's Big Game Hunter», в якій вам знову доведеться приміряти на себе шкуру самого справжнього мисливця. Екіпіруйтеся сучасним спорядженням і вирушайте отохотиться хоч і на віртуальних, але рідкісних і цінних тварин. У грі вас чекає найбільш реалістична мисливська балістика, ніж коли-небудь в Cabela's, поліпшена фізика рухів, а також переміщення по картах в 4 рази більше, ніж раніше.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 752

Angry Birds: Star Wars (XBOX360)

Angry Birds: Star Wars (XBOX360)
Гидким свиням тепер мало смачних і поживних свіжих яєць. Тепер, коли у них є космічна Імперія, їх мета - вся Всесвіт... Але є і ті, хто встане у них на шляху. Адже Злі птахи набули Чинності джедая! Світ Angry Birds і культові «Зоряні війни» об'єдналися на радість шанувальників обох франшиз. Пригоди войовничих пернатих в далекій-далекій галактиці вже оцінили користувачі мобільного та PC-додатки, завантаженого більше 100 мільйонів разів. Тепер до армії повстанців можуть приєднатися власники Microsoft Xbox 360.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 749

BandFuse: Rock Legends (XBOX360)

BandFuse: Rock Legends (XBOX360)
BandFuse: Rock Legends - нова музична гра, підтримуюча використання реальних інструментів. У вас є можливість підключити реальну гітару і мікрофони до консолі і влаштувати вдома даний виступ. Гра підійде як для тих, хто вже має досвід участі в музичній групі, так і для людей, які ніколи не тримали гітару в руках. Унікальний інтерфейс з допомогою анімованої табулатури допоможе новачкам зрозуміти, куди необхідно ставити пальці на грифі і коли смикати струни.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1024

Adventure Time: Explore the Dungeon Because I DON’T KNOW! (XBOX360)

Adventure Time: Explore the Dungeon Because I DON’T KNOW! (XBOX360)
Adventure Time: Explore the Dungeon Because I don't Know! - гра, заснована на мультфільмі Adventure Time, від студії WayForward Technologies. Вам належить захистити королівство Льодяників від найбільшої небезпеки, яка виникла з нізвідки. Дослідіть королівську таємну печеру, розташовану глибоко під землею, і знайдіть спосіб зупинити злих істот. У грі присутні всі головні герої, включаючи Finn, Jake, Marceline, Cinnamon Bun, яких в англійській версії озвучують оригінальні актори з фільму. Так само в грі є кооператив на чотирьох чоловік.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 624
Назад Вперед