Bejeweled 3 (2011/PAL/ENG/XBOX360)

Bejeweled 3 (2011/PAL/ENG/XBOX360)


Про Гру: Ця гра зачарує Вас прекрасною графікою і музикою! Любителі жанру «Збери три однакових» напевно оцінять притягальний блиск дорогоцінних каменів і несподівані повороти сюжету! «Bejeweled3» заволодіє вашою увагою відразу і Ви з задоволенням присвятіть їй кілька годин Вашого часу! Завдання цієї гри напевно Вам знайоме. Вам потрібно скласти як можна більше трійок з дорогоцінних каменів різного кольору і заробити якомога більше очок! Відкрийте для себе блиск розкішних діамантів у грі «Bejeweled3»!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 946

National Geographic Challenge! (2011/NTSC/ENG/XBOX360)

National Geographic Challenge! (2011/NTSC/ENG/XBOX360)

Про Гру: Гра "National Geographic Challenge!" є грою-пазлом, у якій вам потрібно буде відгадувати загадки, пов'язані з довкіллям! Вирішуйте задачки самі або разом з друзями.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 905

Monopoly Streets (2010/RF/RUS/XBOX360)

Monopoly Streets (2010/RF/RUS/XBOX360)

Вперше гравці побачать монополію, одну з найулюбленіших сімейних ігор, як повністю динамічного, живого тривимірного світу, який стрімко розвивається в якості відеоігри. У MONOPOLY Streets буде онлайновий мультиплеєр і буде доступний до завантаження унікальний контент для власників Xbox360 і Playstation 3 по всьому світу. Вихід гри запланований на осінь 2010, і вже до того терміну гравцям буде запропоновано величезний список особливостей, який буде викликати трепет у бажаючих стати справжнім монополістом світу цього. До того ж, класична монополія фірми Hasbro буде доступна на Nintendo DS одночасно з виходом MONOPOLY Streets.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 1307