Call of Duty: Advanced Warfare (XBOX360)

Call of Duty: Advanced Warfare (XBOX360)
Call of Duty: Advanced Warfare - Майбутнє не знає пощади. На руїнах старого світу, що пережив колапс звичних геополітичних та військових структур, виникла нова сила - приватна військова компанія, керівництво якої хоче повернути людству надію на гідне життя.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 710

Alien: Isolation (XBOX360)

Alien: Isolation (XBOX360)
Isolation розгортається через п'ятнадцять років після подій оригінальної кінострічки Рідлі Скотта «Чужий». І тепер вже дочки Еллен Ріплі, Аманді, належить зіткнутися з жахом з космічних глибин у спробі з'ясувати всю правду про зникнення матері.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 697

Destiny (XBOX360)

Destiny (XBOX360)
Destiny - науково-фантастичний шутер, що розробляється студією Bungie, творцями перших трьох частин легендарної гри Halo. Ви станете Вартовим останнього міста на Землі - бійцем, що володіє вражаючими здібностями. Дослідіть руїни по всій нашій Сонячній системі, від червоних пісків Марса до непролазних джунглів Венери. Поламаєте ворогів людства. Відшукайте те, що було втрачено. Станьте частиною легенди.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 684

Bodycount (XBOX360)

Bodycount (XBOX360)
BODYCOUNT не просто увібрала в себе всі кращі риси шутерів від першої особи, вона змушує по-новому поглянути на цей жанр. Це унікальна можливість зануритися в море адреналіну і опинитися в самому центрі перестрілок, там, де кулі прошивають кожен сантиметр простору. Ми, якийсь Джексон, колишній солдат армії США, прийняті в секретну організацію Network. Героя забезпечують ліцензією на вбивство, щоб він «залагоджував» військові конфлікти, знищуючи «мети». Потім з'ясовується, що військові конфлікти, що охопили світ, це не випадкові події: за їх підготовкою хтось стоїть...
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 643

Operation Flashpoint: Red River (XBOX360)

Operation Flashpoint: Red River (XBOX360)
Афганістан і Китай стоять на порозі війни. Долини, гори і поселення Таджикистану, територія якого розділяє ворогуючі держави, ось-ось стануть передовій, де зійдуться в кривавому бою солдати Народної армії звільнення, бійці місцевих сил опору і морські піхотинці армії Сполучених Штатів. Ваш загін морпіхів здатний переламати ситуацію. Яким чином - вирішувати вам.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 620

Battleship (XBOX360)

Battleship (XBOX360)
Гра "Морський бій" створена за мотивами однойменного киноблокбастера компанії Universal Pictures. Раптове вторгнення армади інопланетних кораблів поставило під загрозу саме існування нашої планети. В ролі хороброго офіцера військово-морських сил США Коула Матіса доведіть, що ви кращий з кращих, і допоможіть знищити ворога. Відчуйте себе справжнім героєм і зупинити інопланетних агресорів, поки не стало надто пізно!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 719

007 Legends (XBOX360)

007 Legends (XBOX360)
James Bond 007 Legends - нова гра знаменитої Бондіани, дозволить всім шанувальникам Бонда пережити найбільш значущі моменти його кар'єри. Сюжет гри будується на шести голлівудських блокбастерах про пригоди самого популярного у світі секретного агента, включаючи новий фільм «007: Координати «Скайфолл». Скористайтеся унікальним шпигунським спорядженням, влаштуйтеся за кермом крутих автомобілів і зруйнуйте підступні задуми ворогів з допомогою значного арсеналу різної зброї. Вороги вміють вбивати, але з вами їм не зрівнятися; вас чекають бойові навички і прийоми, запаморочливі спецефекти... і звичайно, красуні, що стали візитною карткою Агента 007!
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 614

Sniper Elite III (XBOX360)

Sniper Elite III (XBOX360)
В Sniper Elite 3 акцент поставлений на надання гравцеві свободи вибору. У грі показаний великий і різноманітний світ, що дозволяє використовувати різну тактику та ігрові стилі. Дія розгортається в екзотичної і смертоносної Північній Африці під час Другої світової війни. Спеціальний агент УСС Карл Фейрберн проникає через лінію фронту, щоб, використовуючи свої навички досвідченого снайпера, допомогти Союзникам битися з грізними німецькими танками «Тигр» у Західній пустелі.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 737

Enemy Front (XBOX360)

Enemy Front (XBOX360)
Enemy Front є шутером від першої особи, створеним на базі движка CryEngine 3. Події в грі розгортаються у часи Другої світової війни. Вам в ролі солдата, який діє в тилу ворога, належить подолати нелегкий шлях до заданої мети. Ви побуваєте в різних країнах (Франції, Польщі, Німеччини), прийміть участь у багатьох битвах, щоб, у кінцевому рахунку, дістатися до секретної німецької бази і перешкодити нацистам створити якесь таємне зброю, яке б допомогло Гітлеру
перемогу у війні.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 763

Wolfenstein: The New Order (XBOX360)

Wolfenstein: The New Order (XBOX360)
Wolfenstein: The New Order - тріумфальне відродження серії, коли-то що поклала початок жанру шутерів від першої особи. Уявіть: у 1960 році нацисти здобули перемогу у Другій світовій війні. І лише героєві битв Б. Дж. Бласковицу під силу неможливе: нанести нищівний удар по новому світовому порядку.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 791
Назад Вперед