Disney Universe (XBOX360)

Disney Universe (XBOX360)
Здійсніть незабутню подорож у всесвіті, створеної за мотивами анімаційних і художніх фільмів Disney і Disney/Pixar. Вибирайте костюм улюбленого героя і вперед, назустріч пригодам! Застидайтесь різні світи, вирішуйте дотепні головоломки, боріться з лиходіями і чудовиськами, використовуючи особливі навички, вміння та предмети, якими володіє ваш персонаж. Виконуючи завдання, збирайте монети, отримуйте всілякі бонуси і нові костюми.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 930

Vanquish (XBOX360)

Vanquish (XBOX360)
Гра Vanquish - це абсолютно новий науково - фантастичний проект, де гравців чекає чадний шутер, з дуже динамічною і бойовою системою, в супроводі з цікавою сюжетною лінією.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 786

Anarchy Reigns (XBOX360)

Anarchy Reigns (XBOX360)
Ця гра перенесе нас в атмосферу майбутнього. Планету роздирають війни, всюди смертоносні віруси, анархія, держави прагнуть урвати у землі останні ресурси. Даний беззаконня, стане ще сумасброднее, коли ви зійдетеся в жорстоких сутичках з ворогами. Остання надія людства - нанотехнології, кибермашины. Саме вони допоможуть світу вижити в такій непростій ситуації.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 750

50 Cent: Blood on the Sand (XBOX360)

50 Cent: Blood on the Sand (XBOX360)
50 Cent: Blood on the Sand - сиквел до шутера від третьої особи 50 Cent: Bulletproof. На цей раз нашому героєві належить відправитися на схід, щоб повернути легендарний череп, інкрустований діамантами, відібраний кримінальним угрупованням. Однак наївні хлопці і не підозрювали, що популярний реп виконавець добре звертається не тільки з мікрофоном, але і зі всілякими гарматами. 50 Cent разом зі своїми товаришами з G-Unit розв'язують війну на території двох країн. Мета всього цього - повернути вкрадене і помститися кривдникам. У грі 50 Cent: Blood on the Sand вас чекають жорстокі перестрілки, захоплюючі погоні і «фірмова» музика.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 741

Castlevania: Lords of Shadow (XBOX360)

Castlevania: Lords of Shadow (XBOX360)
Головного героя Castlevania: Lords of Shadow звуть Габріель Бельмонт (Gabriel Belmont), і він озброєний Хрестом битви (Combat Cross). В той момент, коли настав апокаліпсис, Земля опинилася під владою сил Темряви і могутніх Лордів тіней. За знищеним країнам ходили душі померлих, а загадкові істоти добивали тих, що вижили. Вам належить стати відважним Габріелем - одним з представників Братства Світла, таємної організації священних воїнів, які захищають світ від демонів.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 766

Singularity (XBOX360)

Singularity (XBOX360)
Singularity для Xbox 360 - шутер від 1-го особи, в якому ви будете грати за пілота американського літака - Ренко. Під час розвідувального польоту над територією Росії його літак потрапляє в якесь силове поле і розбивається, а сам він виявляється на невідомому острові, та й ще за ним починають вести полювання російські солдати. Відмінна риса цього шутера в тому, що у ваших руках виявляється пристрій тимчасової маніпуляції, його-то і хочуть у вас відібрати росіяни. За допомогою цього пристрою ви можете керувати часом:. перемотувати його вперед або назад, зупиняти або робити сильний тимчасової кидок. З допомогою перемотування часу ви можете зістарити ворога або, навпаки, перетворити його в ембріон, а при впливі перемотування на предмети дозволяє прибрати їх з місця або навпаки зробити приграду. Природно крім маніпулятора часу ви зможете звертатися і з іншими видами зброї - пістолетами, автоматами й іншими.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 811

Escape Dead Island (XBOX360)

Escape Dead Island (XBOX360)
Escape Dead Island - перше відгалуження від серії Dead Island, яке відкриє завісу таємниці появи зомбі в цих іграх. Кліфф Кало відправляється в шлях, щоб дізнатися причину пригоди на архіпелазі Баной. Прибувши на острів Нарапела, він з'ясовує, що не все так, як здається з першого погляду.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 658

Middle-Earth: Shadow of Mordor (XBOX360)

Middle-Earth: Shadow of Mordor (XBOX360)
Middle-Earth: Shadow of Mordor - гра нового покоління, події якої відбуваються у знаменитому Середзем'я. Вас чекає захоплююча історія про помсту і спокуту. Виконаєте роль слідопита Таліону, чия сім'я загинула від рук прислужників Саурона. Таліон і сам не уникнув жорстокої долі, однак Дух помсти повернув його до життя і наділив надприродними силами. Тепер повернувся з мертвих следопыту належить відправитися в глибини Мордора, щоб виконати клятву, і знищити тих, хто зруйнував його життя. З часом йому відкриється правда про те, що за Дух повернув його в світ, він дізнається про кільцях влада і битиметься зі своїм ворогом. Кожен супротивник, якого ви зустрінете, буде унікальним - зі своїми особливостями, сильними і слабкими сторонами. Завдяки механіці Nemesis System взаємини ворогів і їх характеристики визначаться в залежності від ваших дій і рішень. Динамічний світ «Середзем'я: Тіні Мордора» пам'ятає вас, реагує на ваші рішення і пристосовується до них. Тут кожен проживе своє - неповторне - пригода.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 732

Assassin's Creed Rogue (XBOX360)

Assassin's Creed Rogue (XBOX360)
Сама похмура глава в історії серії Assassin's Creed. Станьте свідком перетворення головного героя з переконаного ассасина в жорстокого мисливця за ними. XVIII століття, Північна Америка. Серед хаосу і насильства семирічної війни молодий і відважний ассасин Шей Патрік Кормак піддається ідейних метаморфоз. Після небезпечної місії, яка закінчилася трагедій, Шей розчаровується в ордені асасинів і не бажає більше полягати в їх Братстві. Знехтуваний тими, кого він вважав своїми братами, колишній ассасин оголошує власну війну. Прагнучи знищити всіх, хто його зрадив, він стає для колишніх соратників одним з найбільш небезпечних ворогів.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 819

Teenage Mutant Ninja Turtles: Danger of the Ooze (XBOX360)

Teenage Mutant Ninja Turtles: Danger of the Ooze (XBOX360)
Teenage Mutant Ninja Turtles: Danger of the Ooze - подорож назустріч нових локаціях, союзникам і небезпекам! Події приймають несподіваний оборот, коли Шредер, Тигрячий Кіготь і нова армія мутантів виходять на вулиці Нью-Йорка, змушуючи Леонардо, Рафаеля, Донателло і Мікеланджело в що б те не стало врятувати улюблене місто. Основною рисою гри став величезний, взаємопов'язаний і нелінійний світ, в якому головна роль відводиться новим відкриттям і креативного мислення. Здатності, поліпшення і спорядження, розкидані по Нью-Йорку та Вимірювання Ікс, відкриють доступ до нових просторах, потайним секретів і готовим до бою босам. Протягом усього пригоди ви зможете вільно перемикатися між чотирма Черепашками, кожна з яких володіє особливими навиками, силами та вміннями. Динамічні битви відображають здатності героїв в бойових мистецтвах завдяки атакуючим комбінаціям, у тому числі з використанням різних предметів, а також контратак і ударів на добивання. У той же час тут знайдеться застосування скрытному переміщенню, щоб уникнути непотрібної зустрічі або застати супротивника зненацька.
Детальніше Коментарі (0) Перегляди: 734
Назад Вперед