GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Assassin's Creed 3 (2012/RF/ENG/XBOX360)

Assassin's Creed 3 (2012/RF/ENG/XBOX360)

Інформація про Гру
Рік випуску: 2012
Жанр: Бойовик / 3D / 3rd Person
Розробник: Ubisoft Montreal
Видавництво: Ubisoft Entertainment
Регіон: Region Free
Тип видання: Ліцензія
Прошивка: LT+3.0 (XGD3 / 15574)
Мова інтерфейсу: Англійська, Французька, Італійська, Німецька, Іспанська
Платформа: XBOX360
Розмір файлу: 15.73 GB (+5% для відновлення)

Про Гру: Assassin's Creed III - продовження знаменитої серії Assassin's Creed, що завершить історію Дезмонда. Головним героєм нової частини виступає Коннор, його батько - англієць, мати - корінна американка, а виріс він у Мохавском племені. Дії сюжету розвиваються між 1753 і 1783 роками. Гравці стануть свідками таких історичних подій, як Великий Пожежа Нью-Йорка і зимівля визвольної армії в пустельній долині Веллі Фордж.

Assassin's Creed III запрошує гравців побачити виворіт Американської революції очима нового ассасіна, Коннора. Проект розроблявся більше двох років практично з нуля; в результаті Assassin's Creed III підносить одну з найкращих франшиз в області комп'ютерних ігор на неймовірні нові висоти.

Час дії - 1775 рік. Американські колонії готові збунтуватися. Ви - ассасин Коннор, поклявшийся зберегти свободу і безпеку свого народу і своєї країни. Для цього вам доведеться відправитися на полювання за своїми ворогами у величезний, відкритий і абсолютно реалістичний світ. У жорстокій гонитві ви пустіть в хід всі свої смертоносні навички, перебираючись з жвавих міських вулиць на поля криваві битви, а звідти - в суворі краю американського Фронтіра. Ви зустрінете легендарних героїв американської історії і разом зумієте знищити тих, хто загрожує самій волі.

Чи використовуєте ви свої інстинкти хижака, щоб вбивати таємно, або ж пустіть в хід весь свій убивчий арсенал відкрито, ясно одне: світ, де живуть ассасини, став ще небезпечніше. А разом з ним - і ви самі.
Assassin's Creed 3 (2012/RF/ENG/XBOX360)

Assassin's Creed 3 (2012/RF/ENG/XBOX360)

Перегляди: 653 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.