GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Ninja Gaiden 3: Razor's Edge (2013/RF/ENG/XBOX360)

Ninja Gaiden 3: Razor's Edge (2013/RF/ENG/XBOX360)
Інформація про Гру
Рік випуску: 2013
Genre: Action (Slasher) / 3D / 3rd Person
Розробник: Team Ninja
Видавництво: Tecmo Koei
Регіон: Region Free
Тип видання: Ліцензія
Прошивка: LT+2.0 (XGD3 / 16202)
Мова інтерфейсу: Англійська
Платформа: XBOX360
Розмір файлу: 8.14 GB (+5% для відновлення)

Про Гру: Дії Ninja Gaiden 3 Razor's Edge розгортаються в столиці Британії, Лондоні. Головний герой, Рю Хаябус, веде боротьбу з загрозою терористичної атаки. Рю зустрічається з людиною на ім'я Регент Маска. Виявляється, що Маска має зв'язок з таємничою організацією «Алхіміки». Лиходій накладає на Хаябуса заклинання «Стискають вбивства», робить з руки Рю і Дракона меча одне ціле. Незабаром після прокляття, головний герой зустрічається із співробітницею Міністерства оборони Японії, Мисуки МакКлоуд, для того щоб прояснити ситуацію з організацією Алхіміків і простежити їх зв'язок з терористичними нападами.

Особливості гри:
- Все в одному! Ninja Gaiden 3 Razor's Edge крім абсолютно нового контенту містить у собі всі DLC, що були випущені до офіційного релізу оновлення. Тепер Рю зможе використовувати не тільки катану під час битв, але і косу затемнення, місячний палицю, пазурі й інше смертельна зброя.
- Новий персонажі. У третьої версії пригодницького екшену були додані нові ігрові персонажі, в ролі яких геймерам доведеться зіграти. Гра має окремі частини сюжету, відведені кожного персонажа, а також підтримує можливість кооперативного проходження.
- Розширена система карми. У Razor's Edge система карми доступна на всіх рівнях, чим вище рівень складності, тим більше карми.
- Видовище і кров! Ninja Gaiden 3 Razor's Edge була повернена механіка розчленовування супротивників і величезна кількість крові, як у Ninja Gaiden 2.
- Вдосконалений AI. Поведінка ворогів стало менш передбачуваним, супротивники тепер нападають не поодинці, а групами. Гра поповнилася новими ворогами-камікадзе, які жертвують собою заради знищення Рю.
- Нові випробування! Пориньте у світ безжальних битв з натовпами ворогів і босами Ninja Gaiden на аренах «Випробування доблесті». Перенестися на одну з них можна на кожному рівні, відшукавши Кристалічний череп.
Ninja Gaiden 3: Razor's Edge (2013/RF/ENG/XBOX360)
Ninja Gaiden 3: Razor's Edge (2013/RF/ENG/XBOX360)
Перегляди: 505 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.