GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (XBOX360)

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (XBOX360)
Release Date: 15.03.2014
Platform: XBOX360
Game Type: Action
Origin: REGION FREE
Release Type: Full DVD
Image Format: ISO
Languages: English, Russian, German, French, Spanish, Italian, Japanese, Portuguese
DL File Size: 7.01 GB

Metal Gear Solid V: Ground Zeroes є прологом до гри Metal Gear Solid V: The Phantom Pain і служить сполучною ланкою з подіями попередніх випусків серії.

Дія гри розгортається через рік після подій Metal Gear Solid: Peace Walker. Вам належить знову вжитися в роль легендарного Снейка, відомого також під псевдонімом Біг Бос. Завдання: проникнути на базу «Омега», де тримають у полоні Чіко і Паз. Заручники володіють важливими даними щодо самого Снейка і його приватної військової організації. Оприлюднення цієї інформації легендарний агент Снейк і його соратник Каз Міллер повинні у що б те не стало запобігти. Звільнення бранців у Ground Zeroes призведе до подій, з яких і почнеться історія The Phantom Pain...

Особливості гри Metal Gear Solid V: Ground Zeroes:
Гра створена на фірмовому ігровому движку нового покоління від Kojima Productions - FOX Engine, який може радикально змінити всесвіт Metal Gear Solid.
У Ground Zeroes, вперше в історії серії Metal Gear Solid, представлений відкритий ігровий світ, який обіцяє повну свободу дій: як саме виконати ту чи іншу місію - вирішувати тільки вам.
Класичний, перевірений часом геймплей Metal Gear і необмежена свобода вибору. Діяти мудро і приховано або йти напролом, поклавшись на силу зброї, - вирішувати вам, проте кожен шлях призведе до певних наслідків.
У Ground Zeroes представлені не тільки сюжетні події, але також безліч різнопланових побічних завдань, в числі яких тактичні операції, повітряні нальоти і секретні місії.
Перероблений інтерфейс відображає на екрані лише найнеобхіднішу інформацію, щоб забезпечити більш повне занурення.
У відкритому ігровому світі вам належить діяти у різний час доби при різних погодних умовах - користуйтеся наданими можливостями, щоб забезпечити собі перевагу в будь-якій ситуації.
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes розроблена як для PS3 і Xbox 360, так і для консолей нового покоління PS4 і Xbox One, зрослі можливості і потужність яких наочно демонструє новітній движок FOX Engine.
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (XBOX360)
Metal Gear Solid V: Ground Zeroes (XBOX360)

Перегляди: 403 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.