GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Titanfall (XBOX360)

Titanfall (XBOX360)
Release Date: 09.04.2014
Platform: XBOX360
Game Type: FPS
Origin: REGION FREE
Release Type: Full DVD
Image Format: ISO (XGD3)
Languages: English ...
DL File Size: 7.68 GB

Titanfall створили один із співавторів Call of Duty і інші ключові розробники серії Call of Duty - це абсолютно нова всесвіт, в якому сплавлені мале і гігантське, природне і рукотворне, люди і машини! У Titanfall вас чекають динамічні військові дії в найближчому майбутньому. Тут вибір за вами - боріться як елітний пілот-штурмовик або рухливий і важко броньований титан. У грі Titanfall переосмислені самі основи боїв і руху, що дає гравцям можливість змінювати тактику на льоту, атакуючи або відступаючи в залежності від ситуації. Тільки в геймплеї Titanfall азартний динамічний мультиплеер поєднується з героїчними моментами і кінематографічним поданням з традиційного режиму кампанії.

Особливості гри:
Стрімка війна майбутнього, військові технології майбутнього дарують повну свободу і дозволяють управляти як елітними штурмовими "Пілотами" (Pilot), так і маневреними закованими в броню семиметровим "Титанами" (Titan). Titanfall переглядає фундаментальні принципи бою і дає можливість в залежності від обстановки міняти тактику, переходячи від атаки до відступу.

Майбутнє багатокористувацьких онлайнових екшенів, це нова, повністю мережева гра, в якій динамічні онлайнові бої сусідять з героїчними сюжетними вставками, традиційними для кампаній. Поєднання цих елементів є однією з відмінних особливостей Titanfall.

Основоположники цілого покоління ігор повертаються! Розробником гри є студія Respawn Entertainment, яку в 2010 році заснували Вінс Зампелла (Vince Zampella) і Джейсон Уест (Jason West), колишні співзасновники Infinity Ward і співавтори культової серії Call of Duty, сумарний дохід від продажу якої багато мільйонів доларів. Досвідчені розробники застосовують новий підхід до геймдизайну, щоб створити нову всесвіт у Titanfall.
Titanfall (XBOX360)
Titanfall (XBOX360)

Перегляди: 388 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.