GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Star Ocean: The Last Hope (XBOX360)

Star Ocean: The Last Hope (XBOX360)
Рік 2064-й. Планета Земля повільно гине... Те, що неодноразово пророкували фантасти і чого боялося все людство, здійснилося. Всесвітня Республіканська Федерація (World Republic Federation) і протистоять їй країни розв'язали великомасштабну війну з використанням зброї масового ураження. В одну мить світ, яким його знали мільярди землян, перестав існувати. Шоковані вчиненим, ворогуючі сторони уклали перемир'я, але було пізно... Жалюгідні залишки людства сховалися в підземних містах, але таке існування не могло тривати довго. І тоді люди звернули погляди до зірок. З часом вижили створили Великі Об'єднані Нації (Greater United Nations) і сформували Вселенську Адміністрацію по Науці і Технології (Universal Science and Technology Administration), яка зайнялася пошуками в області міжзоряних подорожей.

Рік 2087 за старим літочисленням і перший рік космічної ери. Експерименти професора Трилласа Бакштейна з принципово новим двигуном увінчалися успіхом - дорога до зірок була відкрита. В обстановці найсуворішої таємності Адміністрація приступила до створення Сил Космічної Розвідки (Space Reconnaissance Force), які повинні були зіграти ключову роль у пошуку нових світів.

10 рік космічної ери. Космічна розвідка готова до своєї першої експедиції. Ваші пригоди починаються...

Початок епічної саги. Star Ocean: The Last Hope оповідає про події, що передували іншими епізодами серії. Дія відбувається на різних планетах і в самому великому космосі.
Новий погляд на битви. Знайома шанувальникам Star Ocean система боїв в реальному часі була значно вдосконалена. У грі з'явилася функція In Sight/Sight, Out, яка дозволяє бійцям ухилятися від ударів і контратакувати противника, а також система BEAT (Battle Enhancement Attribute Type). З її допомогою можна змінювати стиль бою персонажа.
Відчуйте себе пілотом. Вперше в історії серії ви зможете особисто керувати космічним кораблем Кэлнус.
Своїми руками. Різні види зброї і предмети екіпіровки персонажі можуть виготовляти самі.
Приватні Дії. З допомогою системи так званих «Приватних Дій» (Private Actions) ви зможете розвивати відносини між героями і купувати для персонажів нові здібності.
Карколомна графіка і розкішні відеоролики. Завдяки технологічної мощі Xbox 360 всесвіт Star Ocean заграла новими фарбами - в грі реалізована графіка і спецефекти нового покоління. Сюжет же розвивається в приголомшливих роликах, створених студій Visual Works - саме ця команда відповідальна за відеовставки в іграх серії Final Fantasy.
Star Ocean: The Last Hope (XBOX360)
Star Ocean: The Last Hope (XBOX360)

Перегляди: 374 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.