GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

X-Men: Destiny (XBOX360)

X-Men: Destiny (XBOX360)
REL Date: 01/10/2011
Platform: XBOX360
Game Type: Action
Region: Region Free
Release Type: Full DVD
Image Format: ISO
Language: English
DL File Size: 8.07 MB

В ролі одного з трьох нових Людей Ікс гравцям належить визначити свій шлях - захищати людство або піти на все, щоб знищити його. Розгалужений сюжет за авторством знаменитого Майка Кері не раз запропонують зробити складний вибір, що зумовить розвиток персонажа і його роль у подальших подіях - чи буде він битися на стороні легендарних героїв всесвіту X-Men, в числі яких Циклоп і Росомаха, чи виявиться по іншу сторону барикад. Детальна проробка рольової складової гри дозволяє наділяти свого підопічного різними суперздатності. По мірі розвитку подій можна буде не тільки вдосконалювати наявні суперсили мутантів, але і вибирати нові ефектні прийоми, комбоатаки, добивающие удари. В бойовому арсеналі у кожного знайдеться, що протиставити будь-якому супротивникові, щоб розібратися з ним швидко і красиво.

Доленосні рішення. Протягом всієї історії гравець цілком і повністю відповідаємо за долю і розвиток одного з трьох супермутантів-новобранців. Лише від нього залежить, якими суперсили буде володіти його персонаж, до якої угрупованню він приєднається - «Людям Ікс» або «Братству мутантів», хто стане його другом, а хто - непримиренним ворогом.
З усіх сил. Кожен з трьох персонажів опиниться під контролем гравця в поворотний для себе момент - виявивши, що він мутант. Ось тоді і потрібно буде вибрати його стартовий набір суперсил, який стане генетичною базою для подальшого розвитку. При цьому - вперше в історії серії ігор X-Men - різні здібності героя можна буде комбінувати і змінювати.
Генна модифікація. Суперсили Людей Ікс визначаються особливим геном, він-то і дозволить гравцям наділяти своїх героїв дивовижними здібностями інших відомих мутантів, наприклад, заморожувати все і вся, як Людина-лід; або ж керувати вогнем, як Піро. Завдяки цьому у гравців буде величезний вибір ефективних і видовищних тактик нападу і захисту.
Проблема вибору. По ходу розвитку сюжету гравцям часто доведеться приймати складні з точки зору моралі рішення, адже в X-Men Destiny немає чітких понять «добре» і «погано».
X-Men: Destiny (XBOX360)
X-Men: Destiny (XBOX360)

Перегляди: 379 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.