GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Ultra Street Fighter IV (XBOX360)

Ultra Street Fighter IV (XBOX360)
Release Date: 02.08.2014
Platform: XBOX360
Game Type: Action, Fighting
Region: REGION FREE
Release Type: Full DVD
Image Format: ISO (XGD3)
Languages: English
DL File Size: 8.11 GB

В Ultra Street Fighter IV гравців чекає п'ять нових персонажів (Hugo, Poison, Elena, Rolento і Decapre), шість додаткових арен (Pitstop 109, Mad Gear Hideout, Cosmic Elevator, Blast Furnace, Half Pipe і Jurassic Era Research Facility), а весь ігровий баланс перероблений на підставі побажань фанатів серії. Також в грі доступна повна колекція костюмів з усіх попередніх додаткових матеріалів.

Особливості гри Ultra Street Fighter IV:

Асортимент персонажів поповнили Poison, Hugo, Elena, Rolento і Decapre. Кожного з них відрізняє унікальний стиль бою. Всього в грі представлено 44 неповторних бійця.
Шість нових арен Pitstop 109, Mad Gear Hideout, Cosmic Elevator, Blast Furnace, Half Pipe і Jurassic Era Research Facility - не дадуть занудьгувати.
Орієнтуючись на відгуки гравців про Super Street Fighter IV Arcade Edition розробники внесли зміни до характеристики існуючих 39 персонажів і основні ігрові механіки, щоб досягти найбільш досконалого балансу в історії серії Street Fighter.
Гравцям пропонуються нові ігрові режими і механіки: Team Battle Mode - мережеві командні поєдинки 3 на 3; Online Training Mode - тренування в онлайні з друзями; Red Focus - можливість використовувати енергію для поглинання утрати від серійних атак; Delayed Standing - можливість трохи відстрочити підйом персонажа після збивання з ніг; Ultra Combo Double - можливість використання в бою обох доступних персонажу комбоатак за рахунок зниження наноситься ними шкоди; Edition Select - можливість вибрати версію бійця з будь-якої попередньої редакції гри.
Повна колекція костюмів з усіх попередніх додаткових матеріалів.
Ultra Street Fighter IV (XBOX360)
Ultra Street Fighter IV (XBOX360)

Перегляди: 556 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.