GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Assassin's Creed Rogue (XBOX360)

Assassin's Creed Rogue (XBOX360)
Release Date: 06.11.2014
Platform: XBOX360
Game Type: Action, Adventure
Region: REGION FREE
Release Type: Full DVD
Image Format: ISO (XGD3)
Languages: English, German, French, Spanish, Italian, Brazilian Portuguese
DL File Size: 7.90 GB

Сама похмура глава в історії серії Assassin's Creed. Станьте свідком перетворення головного героя з переконаного ассасина в жорстокого мисливця за ними. XVIII століття, Північна Америка. Серед хаосу і насильства семирічної війни молодий і відважний ассасин Шей Патрік Кормак піддається ідейних метаморфоз. Після небезпечної місії, яка закінчилася трагедій, Шей розчаровується в ордені асасинів і не бажає більше полягати в їх Братстві. Знехтуваний тими, кого він вважав своїми братами, колишній ассасин оголошує власну війну. Прагнучи знищити всіх, хто його зрадив, він стає для колишніх соратників одним з найбільш небезпечних ворогів.

Особливості гри Assassin's Creed Rogue:

Вперше в історії серії Assassin's Creed ви станете на бік тамплієрів. Головний герой, як і раніше володіє зброєю і навичками майстра-ассасина, однак тепер він отримає і абсолютно нове спорядження.
Використовуйте смертоносну гвинтівку Шея як в ближньому, так і в дальньому бою. Відволікайте супротивників або безжалісно розправляйтеся з ними, використовуючи різні боєприпаси, серед яких різноманітні кулі, снаряди і гранати.
Оновлене орлине зір допоможе вам йти від переслідування, контролювати околиці і обчислювати асасинів, що причаїлися в тіні, на дахах або переховуються в натовпі.
Борозните простори Північної Атлантики і подорожуйте по вузьких річках материка на кораблі «Морріган». Оновлений морський геймплей відкриє вам масу можливостей: підпалюйте ворожі кораблі з допомогою палаючого масла, без промаху разите абордажні команди зі швидкострільного рушниці Пакла, шукайте затишні місця, де можна сховатися від переслідувачів під час морських боїв.
Дослідіть три унікальні зони, що становлять величезний ігровий світ: багату величними айсбергами північну частину Атлантичного океану, долини річок, де вам доведеться пересуватися як по воді, так і по суші, і Нью-Йорк, ретельно відтворений на основі документальних описів XVIII століття.
Assassin's Creed Rogue (XBOX360)
Assassin's Creed Rogue (XBOX360)

Перегляди: 696 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.