GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Middle-Earth: Shadow of Mordor (XBOX360)

Middle-Earth: Shadow of Mordor (XBOX360)
Release Date: 14.11.2014
Platform: XBOX360
Game Type: Action
Region: REGION FREE
Release Type: Full DVD
Disc(s): 2 DVDs
Image Format: ISO (XGD3)
FW: iXtreme LT+ v3.0
Languages: English
DL File Size: 16.28 GB

Middle-Earth: Shadow of Mordor - гра нового покоління, події якої відбуваються у знаменитому Середзем'я. Вас чекає захоплююча історія про помсту і спокуту. Виконаєте роль слідопита Таліону, чия сім'я загинула від рук прислужників Саурона. Таліон і сам не уникнув жорстокої долі, однак Дух помсти повернув його до життя і наділив надприродними силами. Тепер повернувся з мертвих следопыту належить відправитися в глибини Мордора, щоб виконати клятву, і знищити тих, хто зруйнував його життя. З часом йому відкриється правда про те, що за Дух повернув його в світ, він дізнається про кільцях влада і битиметься зі своїм ворогом. Кожен супротивник, якого ви зустрінете, буде унікальним - зі своїми особливостями, сильними і слабкими сторонами. Завдяки механіці Nemesis System взаємини ворогів і їх характеристики визначаться в залежності від ваших дій і рішень. Динамічний світ «Середзем'я: Тіні Мордора» пам'ятає вас, реагує на ваші рішення і пристосовується до них. Тут кожен проживе своє - неповторне - пригода.

Особливості гри Middle-Earth: Shadow of Mordor:

Навчіться користуватися примарними силами і помститеся за зруйновану життя, борючись лицем до лиця в ближньому бою або ховаючись у темряві і вражаючи супротивників здалеку.
Погляньте на світ примарним зором і відшукайте вразливі місця кожного з унікальних ворогів, що встали на шляху Таліону. У будь-якого супротивника є свої слабкості, звички і характерні особливості, які ви зможете помітити і використовувати собі на користь.
Стравливайте ворогів між собою, змушуючи їх робити ті або інші вчинки, і тим самим зробіть Мордор слухняним своїй волі. Кожен супротивник індивідуальний і може стати вашим заклятим ворогом, залежно від того, що саме ви зробите.
Історія Таліону розгортається у проміжок між подіями трилогій «Хоббіт» і «Володар кілець». Вам належить дізнатися, звідки з'явилися кільця влади, і стати самим небезпечним воїном в Мордорі.
Виробляючи стратегію й наживаючи нових заклятих ворогів, ви будете отримувати нагороди у відповідності з системою рун, покращувати зброю, удосконалювати свої здібності та вміння.
Middle-Earth: Shadow of Mordor (XBOX360)
Middle-Earth: Shadow of Mordor (XBOX360)

Перегляди: 564 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.