GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Castlevania: Lords of Shadow (XBOX360)

Castlevania: Lords of Shadow (XBOX360)
REL Date: 02.10.2010
Platform: XBOX360
Game Type: Action/Adventure
Region: REGION FREE
Release Type: Full DVD
Image Format: ISO
Language: English, German, French, Spanish, Italian
DL File Size: 13.97 MB

Головного героя Castlevania: Lords of Shadow звуть Габріель Бельмонт (Gabriel Belmont), і він озброєний Хрестом битви (Combat Cross). В той момент, коли настав апокаліпсис, Земля опинилася під владою сил Темряви і могутніх Лордів тіней. За знищеним країнам ходили душі померлих, а загадкові істоти добивали тих, що вижили. Вам належить стати відважним Габріелем - одним з представників Братства Світла, таємної організації священних воїнів, які захищають світ від демонів.

У розпорядженні героя з'явиться безліч додаткових видів зброї - наприклад, особливі кинджали для метання. Магічні атаки також відрізняються різноманітністю, пропонуючи цілий арсенал заклинань - від миттєвого знищення ворожого загону до збільшення швидкості персонажа, що стане в нагоді йому в ближньому бою. Знищенням ворогів гра зовсім не обмежується: нерідкі ситуації, коли вам знадобиться застосувати хрест.

Різноманітні головоломки - істотна частина ігрового процесу: розгадуючи їх, ви придбаєте для поліпшення зброї і магічних здібностей героя. Якщо якась задача виявилася занадто складною, ви завжди зможете скористатися підказкою, однак при цьому нагороду за її рішення ви не отримаєте.
Castlevania: Lords of Shadow (XBOX360)
Castlevania: Lords of Shadow (XBOX360)

Перегляди: 610 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.