GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Anarchy Reigns (XBOX360)

Anarchy Reigns (XBOX360)
RELEASE DATE; 08 Jan 2013
SYSTEM; XBOX360
GAME GENRE; Action
REGiON/COUNTRY; REGION FREE
Publisher; SEGA
Release Type: Full DVD
Image Format: ISO (XGD3)
Languages: English
FW: iXtreme LT+ v3.0
DL File Size: 7.59 MB

Ця гра перенесе нас в атмосферу майбутнього. Планету роздирають війни, всюди смертоносні віруси, анархія, держави прагнуть урвати у землі останні ресурси. Даний беззаконня, стане ще сумасброднее, коли ви зійдетеся в жорстоких сутичках з ворогами. Остання надія людства - нанотехнології, кибермашины. Саме вони допоможуть світу вижити в такій непростій ситуації.

Історія Anarchy Reigns починається в зруйнованому містечку Altanbra, який виснажена війнами і стихією. Головний персонаж Джек Кэйман буде вивчати місцеві локації, і здійснювати різні місії під керівництвом об'єднання Chasers. Джек частково кіборг, до того ж, чудово користується смертельної бензопилою, що отримала найменування «Зуб Алігатора».

Гра жорстока і динамічна. Ви відразу опинитеся в гущі подій. Бої тут чудово збалансовані. Вас чекає зустріч з босами, чарівними красунями-вбивцями, приміром, Сашком, яка кидається смертоносними кинджалами. Головна фішка гри - видовищність. Тут постійно щось вибухає, розлітається в різні сторони. В багатокористувацьких режимах ви зможете битися в командних битвах, які повністю відображають мясодробильный стиль гри.
Anarchy Reigns (XBOX360)
Anarchy Reigns (XBOX360)

Перегляди: 563 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.