GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Vanquish (XBOX360)

Vanquish (XBOX360)
Release Date: 15.10.2010
Platform: XBOX360
Region: REGION FREE
Release Type: Full DVD
Image Format: ISO
Languages: English, French, German, Italian, Spanish, Japanese
DL File Size: 6.10 GB

Гра Vanquish - це абсолютно новий науково - фантастичний проект, де гравців чекає чадний шутер, з дуже динамічною і бойовою системою, в супроводі з цікавою сюжетною лінією.

Дії гри розгортаються в недалекому майбутнє нашої Планети. Ресурси виснажені, планета у розпалі світової війни. Найактуальнішим варіантів стають величезні космічні станції, на одній з яких і проходять ігри. Вам запропоновано виступити в ролі урядового агента Сема Гідеона гоно, який був екіпірований суперсучасним костюмом захисту і новим зброєю. Вам належить з'ясувати, що ж саме спровокувало війну, і що відбувається на планеті.

Особливості гри Vanquish:

Система битв. У грі кожен бій проходить, як блискавичний торнадо. Беручи участь в битвах, ви отримаєте незабутнє виділення адреналіну;
Відчайдушний і нестримний. Сем - зброя масового знищення, якому немає рівних ні в чому. Оригінальний захисний костюм дозволяє використовувати надлюдську спритність і силові можливості;
Статистика боїв. За допомогою вбудованої системи статистики гра враховує практично кожні дії гравців, за отриманий досвід гравець буде заохочений різноманітними бонусами.
Vanquish (XBOX360)
Vanquish (XBOX360)

Перегляди: 621 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.