GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Vanquish (2010/RF/ENG/XBOX360)

Vanquish (2010/RF/ENG/XBOX360)

Науково-фантастичний екшн, події якого розгортаються в недалекому і досить безвідрадної майбутньому. Енергетичні ресурси Землі виснажені, на планеті вирує світова війна. У ролі урядового агента Сема Гідеона гравець відправиться на одну з величезних космічних станцій, якими володіють всі впливові держави, із завданням з'ясувати, що ж насправді відбувається у світі. Сем одягнений у футуристичний бойової костюм, чудово озброєний і дуже серйозно налаштований.

Ламає стереотипи. Інноваційна бойова система дозволяє об'єднувати перестрілки і рукопашні сутички, що робить битви неймовірно динамічними і захоплюючими, виводячи жанр шутера від третьої особи на якісно новий рівень. Нестримний і відчайдушний. Унікальний бойової костюм дає героєві надлюдську силу і спритність, перетворюючи його в ідеальний зброю. Епічний і масштабний. Космічна станція - гігантський літаючий місто. Як прокладе свій шлях по лабіринту його коридорів головний герой, залежить виключно від фантазії гравця.

Підтримувати і заохочувати. Вбудована система статистики скрупульозно враховує кожну дію і гідно винагороджує, наприклад за вдалу тактику або швидкість реакції, надихаючи гравця проходити рівень за рівнем.

Рік випуску: 2010
Платформа: XBOX360
Жанр: Action (Shooter) / 3D / 3rd Person
Розробник: Platinum Games
Видавництво: Sega
Регіон: Region Free
Прошивка: iXtreme 6-а хвиля (iXtreme 1.61 ==> під iXtreme 1.2-1.6 треба патчити!)

Тип видання: Ліцензія
Мова інтерфейсу: Англійська
Розмір файлу: 7.3 Gb


Перегляди: 721 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.