GamesPro - Всі ігри для Pc, Wii, Psp, Xbox...

Скачать The Saboteur (2009/PAL/RUSSOUND/XBOX360)

Скачать The Saboteur (2009/PAL/RUSSOUND/XBOX360)

Інформація про Гру
Рік випуску: 2009
Жанр: Action (Shooter) / Racing (Cars / Motorcycles) / 3D / 3rd Person / Stealth
Розробник: Pandemic Studios
Видавництво: Electronic Arts
Регіон: PAL
Тип видання: піратка
Прошивка: 4 wave
Мова інтерфейсу: Російський
Тип перекладу: текст + звук
Платформа: XBOX360
Розмір файлу: 5.53 GB

Про Гру: Франція, Париж, 40-е. Столиця мод, оплот краси і романтики окупована жорстоким ворогом. У країні господарюють нацисти, на вулицях панує морок і порожнеча. Зупинити нещадних фашистів повинні ви! Вливайтеся в ряди підпільного опору, і ласкаво просимо в Париж 40-х років XX століття, де завдання складні, жінки чарівні, а помста солодка!

У ролі ірландського автомеханіка Шона Девліна, у якого до нацистів особисті рахунки, вам належить підривати дирижаблі, пускати під укіс потяги, руйнувати мости і знищувати танки. Нехай ворог сповна заплатить за те, що зруйнував ваше життя! За допомогою французького опору, британської розвідки, значного арсеналу і власних незвичайних здібностей ви змусите фашистів відповісти за їх злодіяння.

Особливості гри:
- Париж у вашому розпорядженні. Дія гри відбувається в окупованому ворогом Парижі. Все місто до ваших послуг, ви самі вирішуєте, куди відправитися і що зробити, щоб якомога болючіше вдарити ворога. Основні визначні пам'ятки і райони французької столиці, у тому числі Ейфелева вежа, собор Паризької Богоматері і набережна Сени, ретельно відтворені у грі.
- Стати диверсантом. У відкритому протистоянні вам не перемогти, але за допомогою ретельно спланованих диверсій ви зможете серйозно нашкодити ворогові. Використовуйте значний арсенал зброї та вибухівки, щоб знищувати стратегічно важливі об'єкти і всіляко порушувати плани противника.
- Тихо підкрався, голосно пішов! Дертися, крадьтеся і нечутно вбивайте ворогів, підбираючись до своєї мети, а коли прогримить оглушливий вибух, використовуйте систему укриттів, щоб з боєм прорватися через переполошенно ряди противника.
- Як сніг на голову. Ваша краща зброя - раптовість. Підібратися до ворога непоміченим допоможуть паризькі даху. Забирайтеся на будівлі та ковзаєте над містом, усуваючи супротивників перш, ніж вони усвідомлюють небезпеку.
- Змініть світ. Окупований Париж постане перед вами похмурим, блідим, пригніченим містом. Але в міру того, як ви будете наносити ворогові удар за ударом, світ стане наповнюватися фарбами, а городяни підбадьоритися і візьмуться за зброю.
- Військові перегонів. Головний герой - автомеханік, тому він легко знаходить спільну мову з будь-якою технікою. Вам має бути йти від переслідувачів, управляючи як спортивними машинами, так і військовими автомобілями.
Скачать The Saboteur (2009/PAL/RUSSOUND/XBOX360)

Скачать The Saboteur (2009/PAL/RUSSOUND/XBOX360)

Перегляди: 831 Коментарі (0)
Шановний відвідувач, Ви зайшли на сайт як незареєстрований користувач.
Ми рекомендуємо Вам зареєструватися або зайти на сайт під своїм іменем.
Інформаційне повідомлення
Відвідувачі, які знаходяться в групі Гості, не можуть залишати коментарі до даної публікації.